Artykuły News

Poszukiwany, poszukiwana – czyli Technologiczna.pl szuka nowego redaktora

Uwaga, uwaga – do wszystkich redaktorów i redaktorek. Człowiek z pasją i chęcią do rozwoju swojej osoby potrzebny od zaraz. Redakcja naszego portalu otwiera szeroko drzwi dla wszystkich, których słowo pasja napisana jest przez duże P.
 
Idealny kandydat/tka przede wszystkim musi posiadać pasję i zainteresowania ze świata tech. Szukamy osoby, która uwielbia czytać, szperać i pisać o nowościach na rynku elektroniki. Niewątpliwie to tylko połowa sukcesu i drogi do naszej redakcji. Oprócz tego chcielibyśmy zobaczyć jak piszecie, poznać wasz styl.

Technologiczna.pl nie wymaga od was przesyłania CV czy listów motywacyjnych. Wystarczy nam odrobina waszej twórczości przelanej na „internetowy papier” prezentująca siebie i oczywiście wysokiej jakości tekst. Wasze dzieło wyślijcie na adres e-mail karol@technologiczna.pl pokazując swoje umiejętności w postaci newsa, artykułu, poradnika, a nawet recenzji. Wybór należy do was. Jeśli po przeczytaniu, tekst zaciekawi naszą redakcję, na pewno odezwiemy się, aby bliżej poznać nowego kandydata. Zastrzegamy sobie kontakt tylko z wybranym czytelnikiem. Więc do dzieła, pióra w dłoń…znaczy klawiaturę i czekamy na wasze teksty. Być może ktoś z was zasili szeregi naszej redakcji i pozna bliżej świat technologiczno-eletroniczny zyskując nie tylko nowe doświadczenie, ale również zarobi na tym co jest pasją.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *