Artykuły Internet News

Pomagajmy Fundacji Szczęśliwej Drogi, dzięki Sony Mobile Polska

Koncerny elektroniki mobilnej z dnia na dzień szukają pomysłu jak zaskoczyć swoich wszystkich fanów. Dziś postanowiliśmy zwrócić uwagę na świetną akcję od Sony Mobile Polska, które postanowiło zaskoczyć tych, którzy potrzebują pomocy. Producent zorganizował świąteczną zbiórkę pieniędzy dla dzieciaków z Fundacji Szczęśliwej Drogi. Każdy z nas może pomóc, więc do dzieła i pomagajmy.

 
Pomysłowość Sony zaskoczyła naszą redakcję, dlatego postanowiliśmy w skrócie opisać Wam szczegóły akcji, w której wszyscy możemy pomóc dzieciakom. Akcja zaczyna się od świątecznych życzeń składanych bezpośrednio na kanale Sony Mobile Polska na Facebooku przez kilku znanych blogerów/youtuberów. Za każde wideo producent przekazuje 1000 zł dla dzieciaków, kosztem wszystkich gifów, prezentów, czy słodkości wysyłanych do różnych redakcji lub partnerów biznesowych. Jak się okazuje wpłata na konto fundacji za złożone życzenia to nie wszystko! Producent postanowił włączyć do akcji wszystkich swoich fanów, użytkowników urządzeń Xperia. Jesteście ciekawi w jaki sposób? Za każde 100 komentarzy złożonych pod filmikami dziennikarzy na Facebookowym kanale Sony Mobile Polska producent przekazuje kolejne 1000 zł. Pieniądze wesprą dzieci, które kończą swój pobyt w domach dziecka. Taki zastrzyk gotówki ułatwi im rozpoczęcie dorosłego życia, w którym zazwyczaj nie ma rodziców, nie ma bliskich ludzi, którzy mogą pomóc. Takie pieniądze to druga szansa dla osób, które nie mają możliwości się rozwinąć po wyjściu z bidula.

Warto dołączyć do akcji poprzez zwykłe komentowanie, bo dzięki temu „zarabiamy” dla Fundacji, która naprawdę tego potrzebuje. Przypomnę jeszcze raz, że ta akcja to okazja wsparcia podopiecznych Fundacji Szczęśliwej Drogi sporym zastrzykiem gotówki. Jest to bardzo szczytny cel, który według naszej redakcji nie może zostać niezauważony. Właśnie dlatego postanowiliśmy opisać całą akcję, jednocześnie udostępniając tekst wszystkim naszym czytelnikom, którzy zechcą pomóc, bo przecież od każdego wystarczy tylko jeden komentarz, który może zrobić naprawdę dużo dobrego. Link do kanału Facebook Sony Mobile Polska znajdziecie tutaj.
 
Źródło: Xperia blog

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *