Filmbox News

GRUDNIOWY FILMBOX 23/24

Nudne, zimowe wieczory?
Wejdź na technologiczna.pl i zacznij z Nami odliczać dni do Świąt Bożego Narodzenia. Każdego dnia będziemy przedstawiać Wam trzy propozycje filmowe.

,,Mother!”
 
Tytuł oryginalny: Mother!
 
Gatunek: Horror
 
Produkcja: USA
 
Premiera: 3 listopada 2017 (Polska) 5 września 2017 (Świat)
Para, która w odosobnionym raju prowadzi z pozoru idealne życie. Ich miłość zostaje poddana testowi, gdy nieproszona kobieta i mężczyzna pojawiają się u nich w domu. Spokojne, egzystencjonalne życie zmienia się diametralnie. Matka musi zweryfikować swoją miłość, oddanie i poświęcenie.
 
https://www.youtube.com/watch?v=WJupPp4CzqY
 
,,Zabicie świętego jelenia”
 
Tytuł oryginalny: The Killing of a Sacred Deer
 
Gatunek: Dramat
 
Produkcja: Irlandia, Wielka Brytania
 
Premiera: 1 grudnia 2017 (Polska) 22 maja 2017 (Świat)
Trzymający w napięciu dramat, który opowiada o człowieku stojącym przed trudną decyzją. Bez względu, jakiego wyboru dokona stanie się wrogiem dla własnej rodziny. Cała sytuacja dzieje się za sprawą nastoletniego chłopaka, który dotąd dla mężczyzny był jak syn.
 

 
,,Kingsman: Złoty krąg”
 
Tytuł oryginalny: Kingsman: The Golden Circle
 
Gatunek: Komedia, Akcja
 
Produkcja: USA, Wielka Brytania
 
Premiera: 22 września 2017 (Polska) 20 września 2017 (Świat)
Kontynuacja niezwykłej komedii „Kingsman: Tajne służby”, który wprowadził rewolucję wśród kina szpiegowskiego. W tej części bohaterowie dostają niezwykłą misję. Ich siedziba zostaje zniszczona, a brytyjscy agenci odkrywają, że w USA działa konkurencyjna organizacja szpiegowska o równie długim stażu. Dwie elitarne jednostki zapominają o wzajemnej wrogości i łączą siły by stawić się wrogowi, który dąży do władzy nad światem. Wojna toczy się o wysoką stawkę, ale dla Eggsy’ego nie ma nic niemożliwego.
 

 
Opracowanie własne

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *