Ciekawostki serwisowe Strona Główna

Pogwarancyjne serwisy i naprawa telefonów Infinix już niedługo dostępne w Polsce

Rozwój usług serwisowych w dużej mierze zależy od sprzedaży. Im większa sprzedaż, tym szybsze prawdopodobieństwo, że towar ulegnie awarii lub uszkodzeniu. W takim przypadku w zależności od uszkodzenia możemy szukać pomocy u producenta lub na rynku w punktach oferujących naprawy konkretnego towaru. Patrząc, na telefony marki Infinix na razie trudno mówić o dużych potrzebach serwisowych. Rynek świeci pustkami, bo nie ma klientów.

Taki stan rzeczy oczywiście ulegnie zmianie. To kwestia czasu, ponieważ na chwilę obecną nie ma zbyt dużej ilości zapytań o naprawy telefonów Infinix. Klienci tego producenta mogą oczywiście swobodnie korzystać z gwarancji i dedykowanego serwisu, który zaoferuje naprawę gwarancyjną oraz pogwarancyjną. Z biegiem czasu oraz rozwojem sprzedaży na rynku pojawią się jednak klienci, którzy nie będą chcieli korzystać z serwisu producenta (w sytuacji mechanicznego uszkodzenia telefonu) z różnych powodów np. kwestia danych osobowych lub kosztów za ewentualną naprawę sprzętu.

Gdzie wysłać telefon Infinix do naprawy?

Oprócz gwarancyjnego serwisu Google świeci pustkami. To efekt wielu czynników. Nie chodzi tylko o brak reklamacji takich urządzeń. Trzeba także pamiętać, że niektóre serwisy jeszcze nie zbudowały swojej strony pod kątem napraw telefonów Infinix. Innym problemem, dla którego ciężko w Google pod frazą serwis telefonów Infinix znaleźć chętne punkty do naprawy mogą być problemy z częściami. Każdy serwis zdaje sobie sprawę, że dostępność części to najważniejszy aspekt umożliwiający jakiekolwiek działania serwisowe. Przeglądając Google możemy stwierdzić, że powyższe czynniki oraz brak zainteresowania marką lub niska awaryjność nie daje nam możliwość wysyłki telefonów Infinix do żadnego serwisu. Na chwilę obecną oprócz punktu gwarancyjnego ciężko szukać takiej pomocy.

Z pewnością to wszystko zacznie ulegać zmianie. Pytanie kiedy? Trudno przewidzieć, trzeba obserwować wszelkie zjawiska w Google poprzez wpisywanie frazy serwis telefonów Infinix lub naprawa telefonów Infinix. Oczywiście na jednej z pierwszych pozycjach w Internecie pojawi się serwis producenta, który będzie nam w stanie pomóc z każdym problemem, ale musimy liczyć się z tym, że przy naprawie odpłatnej będą to nie małe kwoty. Zupełnie inaczej by było, gdyby naprawę mechaniczną mógł przeprowadzić pogwarancyjny serwis telefonów Infinix. Dla takich punktów wymiana szybki nie będzie problemem. Regeneracja części to wizytówka takich małych punktów, nawet jeśli chodzi o nowe produkty. Wymiana szybki Infinix to działanie, które zostanie wprowadzone do polskich serwisów. Inne naprawy również będą dostępne. Tak samo było w przypadku marki Realme lub Vivo.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *