News Operatorzy

Po rejestracji karty sim w T-mobile możemy otrzymać telefon MaxCom MM237

Rejestracje kart prepaid u wszystkich operatorów ruszyły pełną parą. Nie tak dawno do wielkiej trójki dołączyła sieć T-mobile, która postanowiła sprawić swoim klientom miłą niespodziankę. Za rejestracje karty sim możemy otrzymać telefon MaxCom MM237.

 

Termin wprowadzenia obowiązkowej rejestracji kart sim coraz bliżej. Większość operatorów postanowiła już wcześniej podjąć czynności rejestracji pre-paidów u swoich klientów. T-mobile jako ostatni operator po przeanalizowaniu wszystkich konkurencyjnych ofert z propozycją rejestracji postanowił zaskoczyć klientów bonusem w postaci telefonu MaxCom MM237 w wersji Dual Sim. Z jednej strony propozycja jest bardzo kusząca, jednak czy nie ma tutaj żadnych haczyków? Niestety są. Gdy zapoznamy się dokładnie z regulaminem i ofertą różowego operatora doczytamy, że musimy spełnić trzy następujące warunki:

 

 • na początku zarejestrować numer telefonu w salonie T-mobile,
 • wpłacić 19 zł za urządzenie,
 • dodatkowo doładować konto za co najmniej 100 złotych.
 •  

  Promocja bardzo ciekawa ale jak się przyjrzymy dokładnie to sam telefon w sklepach elektroniki kosztuje mniej więcej tyle samo, czyli około 120 zł. Warto podliczyć, że doładowując numer za 100 zł i wpłacając 19 zł te koszty w zasadzie się pokrywają. Czytając dalej informacje na stronie producenta wiemy, że cała akcja trwa od 25 do 31 lipca, więc dużo czasu nie ma. Wybierając się do salonu T-mobile należy zabrać ze sobą podstawowe dokumenty w postaci dowodu osobistego (ewentualnie paszportu) i oczywiście przedmiotowej karty sim. Jeśli nie pamiętacie, czy numer jest zarejestrowany to wystarczy sprawdzić tą informacją wpisując w telefonie kod: *100# i zatwierdzając klawiszem połączenia zapoznać się z komunikatem wskazanym na ekranie telefonu. Bonus ciekawy i kuszący, jednak czy opłaca się z niego skorzystać? Odpowiedź na to pytanie pozostawiam Wam drodzy czytelnicy.

  Źródło: T-mobile

  2 KOMENTARZE

  1. słyszałem, że takie spoko promołszyn dali dla chętnych na kartę. ja mam akurat w t-m abonament bez dodatkowych opłat, więc nie skorzystam już z tego ale sam mam dobry od nich smartfon i też w fajnej cenie go dostałem więc wszystko spoko 😉

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *