News Operatorzy Telefony

Play wprowadza do oferty telefon MaxCom MS459 Harmony

Sprzedaż musi wiązać się nie tylko tylko z ciekawą ofertą, ale również z bogatym portfolio telefonów. Bez urządzeń nie ma sprzedaży, siec Play zdaje sobie z tego sprawę, dlatego coraz częściej widzimy nowe urządzenia, które mogą zainteresować różne grupy odbiorców, w tym przypadku seniorów.

Przeglądając szeroką ofertę sieci Play w poszukiwaniu nowego urządzenia z pewnością znajdziemy niejednego ciekawego smartfona. Fioletowy operator ma naprawdę bogate portfolio swoich produktów, nie tylko telefonów, ale również innych mobilnych urządzeń smart. W ofercie Play pojawił się kolejny budżetowy telefon przeznaczony dla seniorów. Poznajmy model MaxCom MS459 Harmony, który charakteryzuje się dość nietypową funkcją, mianowicie zdalnym dostępem przez komputer z możliwością sterowania nim w dowolnym miejscu.

Oprócz tej zadziwiającej funkcji, telefon ma oczywiście dotykowy wyświetlacz, wyraźne fizyczne przyciski – przypominające trochę telefon Samsung Galaxy Xcover 3. Resztę specyfikacji oraz informacji odnośnie ceny w ofertach, znajdziecie na stronie Play.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *