News Operatorzy

Play przyspiesza internet w roamingu krajowym

Usługi i oferty wśród operatorów komórkowych ciągle ulegają zmianie. Wielka „czwórka” w Polsce już nie raz nas zaskoczyła swoimi decyzjami. Tym razem głośno jest o sieci Play, która postanowiła ponownie zwiększyć swoje 4G Ultra, co jest dobrą wiadomością dla wszystkich klientów.

 
Dzisiejszy dzień z pewnością ucieszy wielu Kowalskich, szczególnie tych, którzy mają usługi u fioletowego operatora sieci Play. Na oficjalnym vlogu rzecznika prasowego Marcina Gruszki pojawiła się informacja, że Play znowu przyspiesza prędkość internetu do 3 Mbit/s. Jest to wartość, którą fioletowi mogli się pochwalić w zeszłym roku. Wiadomość jest o tyle dobra, że operator ostatnio namieszał trochę na rynku, najpierw zmniejszając swoją prędkość do 1.5 Mbit/s.

Dodatkowo Marcin informuje i przypomina, że Play rozpoczął ścisłą współpracę z Orange w zakresie roamingu krajowego, którego działanie odczujemy dopiero na początku przyszłego roku. Takie informacje napawają optymizmem w szczególności kiedy słyszymy, że może to znacznie poprawić zasięg i jakość usług.
 
Źródło: Play

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *