Aktualizacje News

Pierwsze oficjalne aktualizacje do Androida 7.0 Nougat

Wielki Google w końcu zakończył oficjalne testy nad swoim najnowszym robocikiem. Wersja Nougat jest już gotowa aby zagościć na pierwszych smartfonach. Zgodnie z przewidywaniami sieci Telus na początek nowy andek zawita na wybrane urządzenia z linii Nexus.

 

Nie tak dawno na łamach technologicznej Monika pisała o przeciekach „prosto” z Kanady w sprawie aktualizacji Androida 7.0 Nougat. Nie ma jak to pewne informacje, bo właśnie wczoraj Google oficjalnie potwierdził start aktualizacji na pierwszych smartfonach. Najnowszy soft już na dniach będzie rozsyłany za pomocą OTA (Over-The-Air) na smartfony Nexus 5X, 6P, 6, 9 oraz dodatkowo na tablet Nexus Player oraz Google Pixel C.

Wszystko wskazuje na to, że najnowszym smartfonem jaki wyjdzie z zainstalowanym systemem 7.0 będzie LG V20, które ujrzymy już niedługo w Berlinie. Reszta użytkowników musi niestety poczekać na oficjalne paczki od producentów w celu aktualizacji nowego androida, kto wie może wybrane modele ominą już Marshmallow, a dostaną od razu Nougata.

Źródło: Google

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *