News Telefony

Outlook słucha swoich użytkowników – nowa aplikacja mobilna

Każdy użytkownik, który posiada pocztę Outlook może cieszyć się z nowej aplikacji mobilnej – na razie dostępna jest tylko dla posiadaczy systemów iOS. Jak piszą projektanci nowej aplikacji powstała ona tylko z próśb użytkowników, którzy wyrażali swoje opinie i wskazywali, co należałoby zmienić.

 
Nowa wersja aplikacji zawiera przede wszystkim zmieniony interfejs. Użytkownik po zmianach dostał bardziej wygodną obsługę m.in. łatwiejsze przełączanie się pomiędzy skrzynkami, a folderami.

microsoft.com

Wkrótce ma pojawić się interaktywna wyszukiwarka, która już podczas wpisywania frazy będzie wyszukiwać interesujące nas wyniki. Oparta ma być ona na Microsoft Graph i ma pozwalać na jednoczesne wyszukiwanie plików, wiadomości i kontaktów. Dzięki nowemu widokowi konwersacji możemy tzw. szybkie odpowiedzi pisać jak wiadomość m.in. w Messengerze lub SMS. Zmianom uległy również możliwości szybkiej edycji wiadomości i dodawanie użytkowników z książki adresowej. Jednym z sygnałów, jakie wskazywali użytkownicy (sam posiadając skrzynkę na Outlook zgadzam się z nimi) przycisk przekazywania e-maila dalej był ukryty i na początku sprawiał nas o frustrację również zyskał nową i wygodniejszą lokalizację (zdjęcia poniżej). Nowa wersja Outlooka ma zostać przeznaczona nie tylko dla użytkowników Microsoft, ale również dla poczty Gmail oraz Office 365.

microsoft.com

Na Wasze opinie odnośnie zmian w aplikacji mobilnej czekamy w komentarzach.

Źródło: msn.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *