News Telefony

Nowy Xiaomi w Dzień Zakochanych

Dobra jakość i korzystna cena, dzięki tym dwóm cechom Xiaomi znalazł w Polsce wiele miłośników. 14 lutego swoją premierę ma Xiaomi Redmi Note 5 oraz Xiaomi Redmi Note 5 Pro. Jak sprawdzą się nowe smartfony od chińskiego producenta? Przekonajmy się!
 
Smartfony nie będą tylko bardzo dobrze wyposażone „w środku’’, ale będą miały również nowoczesny wygląd. Na pewno nie należą one do smartfonów małych. Zostały wyposażone w 5.99 calowe wyświetlacze z rozdzielczością Full HD+.
 
Redmi Note 5 jak się okazuje nie będzie nowym smartfonem. Patrząc na jego parametry oraz specyfikacje będzie on po prostu Redmi Note 5 Plus, ale pod inną nazwą. Jest już dostępny w Polsce w bardzo atrakcyjnych cenach.
 

androidcentral.com

 
Szczególną uwagę zwraca Redmi Note 5 Pro. Wyposażony jest w główną kamerę składającą się z dwóch obiektów 12 MP i 5 MP.  Przednia kamerka ma zaskakującą rozdzielczość, bo aż 20 MP! Procesor to Snapdragon 636, natomiast przetwarzaniem grafiki zajmie się układ Andreo 506.
 
W zależności od wersji użytkownik otrzyma 3 GB RAM i 32 GB pamięci wbudowanej, 4 GB RAM i 64 GB pamięci lub 6 GB RAM i 64 GB miejsca na pliki.  Bateria o pojemności 4000 mAh, do ładowania otrzyma ładowarkę z microUSB. Z tyłu telefonu znajdziemy czytnik linii papilarnych. Działa on w systemie Android Nougat z nakładką MIUI.
 
Źródło: androidcentral.com

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *