News Telefony

Nowy wygląd XPERII XZ2 oraz XZ2 COMPACT

Już kolejne źródła informują, że Sony odejdzie od dotychczasowej stylistyki swoich smartfonów. Użytkownicy mogą spodziewać się zauważalnych zmian, jednak nie dotyczy ona kwestii wydajności – ta pozostaje bez zmian. Jak prezentować będą się one prezentować? Przekonajmy się!
 
Bardzo prawdopodobne jest, że Sony będzie jednym z najważniejszych wystawców na MWC 2018. Jeszcze nie ma oficjalnych informacji ile smartfonów zaprezentuje, jednak pewne są premiery dwóch – Xperii XZ2 oraz Xperii XZ2 Compact. Coraz więcej informacji wypływa na temat tych dwóch urządzeń mobilnych.
 
Szwedzkie źródła informują, że japoński producent odejdzie od swoich dotychczasowych standardów. Sony stawia na nowe trendy. Xperia XZ2 oraz Xperia XZ2 Compact będą cechować się nowymi wyświetlaczami – XZ2 5,7” i XZ2 Compact 5” z widokiem HDR. Wyposażone zostaną również w odchudzone ramki i proporcji 18:9.
 
Wszystko wskazuje na to, że będą miały zakrzywione obudowy, co wpływa na komfort użytkowania. Niestety zabraknąć może złączy słuchawkowych. To posunięcie może spotkać się z krytyką ze strony miłośników smartfonów Sony.
 
Model XZ2 najpewniej zaoferuje nam wyższej rozdzielczości wyświetlacz oraz pojemniejszą baterię.  Zapowiada się również na bardziej rozbudowane możliwości fotograficzne. Nie zmieni się nic w kwestii wydajności. Obydwa modele napędzać będzie procesor Qualcomm Snapdragon 845 oraz 4 GB RAM.
 
Źródła sugerują również cenę smartfonów. XZ2 ma kosztować około 799 dolarów, natomiast XZ2 Compact dużo mniej, bo 599 dolarów. Prawdopodobnie sprzedaż obu modeli ma ruszyć już 6 marca.

Źródło: xperiablog.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *