News Serwis

Nowy serwis gwarancyjny telefonów Google Pixel 3

Struktura firmy CTDI rośnie z dnia na dzień. Ogromny koncern zajmujący się nie tylko naprawami, ale również logistyką zyskuje kolejnych partnerów, który oprócz zadowolenia wymagają profesjonalizmu oraz odpowiedzialności. Wielu producentów takich jak, Lenovo, Sony, Nokia, Apple, Samsung, HTC zaufało już serwisowi CTDI. Dziś do tego zacnego grona dołącza Google, który również rozkoszuje się w „tworzeniu” nowych smartfonów ze znanej rodziny Google Pixel.

Firma CTDI ma powody do zadowolenia. Nie tak dawno, bo wczoraj pisałem o nowej autoryzacji serwisowej dla telefonów Sony, a już dziś możemy poinformować zgodnie z komunikatem na stronie serwisu CTDI, że otrzymał on nową autoryzacje napraw, tym razem na telefony Google Pixel 3 generacji. Jak informuje swoich klientów serwis, oddział CTDI Poland podpisał bezpośrednią umowę z firmą Google na wyłączność napraw gwarancyjnych oraz odpłatnych z Wielkiej Brytanii, Niemiec, Włoch, Hiszpanii i Francji. Nie da się ukryć, że to kolejny prestiż dla znanej pod nazwą Regenersis brytyjskiej firmy serwisowej. W dalszej części komunikatu prasowego dowiadujemy się, że oprócz wyżej wymienionych krajów serwis ma przejąć obsługę modeli Pixel 3 na całym rynku europejskim.

Nikogo nie powinno dziwić, że serwis CTDI przejmuje również obsługę serwisowa telefonów Google Pixel 1 oraz 2 generacji. Szczególne warunki umowy dość jasno określają te zasady współpracy również z firmami LG oraz HTC, które jak za pewne pamiętacie również brały udział w produkcji telefonów Google. Aktualnie klienci indywidualni, oddający urządzenie do naprawy na gwarancji powinni kontaktować się z działem Customare Care Goolge. Wsparciem Klientów końcowych w zakresie napraw odpłatnych oraz Klientów biznesowych zajmie się Dział Obsługi Klienta CTDI.

Źródło

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *