Aktualizacje News Telefony

Nowe poprawki systemu od Samsunga w sam raz na majówkę

Działanie naszych smartfonów wspiera Android, który mimo aktualnych wersji często potrzebuje wsparcia zapewniając nam bezpieczeństwo, stabilność systemu i szybkość działania. Samsung tuż po majówce postanowił odświeżyć swoje flagowe urządzenia o nowe aktualizację systemowe.

 

Aktualizacja systemu w urządzeniach mobilnych jest bardzo ważna, jeszcze ważniejsze są poprawki systemu, który potrzebuje ciągle zabezpieczeń systemu Android. Samsung zdaje sobie z tego sprawę i właśnie dlatego koreańska firma postanowiła wypuścić nowe poprawki bezpieczeństwa dla swoich topowych smartfonów. Głównie są to urządzenia z półki premium. Wśród nich pojawiają się następujące modele Galaxy S8, S8+, S7, S7 Edge, Note 5, S6, S6 Edge, które dla producenta są bardzo ważne.

Aktualizacja i wsparcie dotyczy głównie luk, które znajdują się w systemie Android, a wykryto ich aż 11. Zielony robocik nigdy nie był bezpieczny, a hakerzy tylko czuwają, żeby dostać się do wnętrza naszego urządzenia. Poprawki do wspomnianych wyżej telefonów rozpoczęły się w majówkę i będą sukcesywnie udostępniane na flagowe modele. Więc z pewnością nie każdy dostanie je od razu.

Źródło: Samsung

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *