News Telefony

Apple zaprezentuje nam iPhone’a 8 już w czerwcu?

Pierwsze spekulacje dotyczące premiery iPhone’a 8 wskazują na okolice czerwca. Nigdy nic nie wiadomo, jednak czy Apple jest gotowy na kolejną premierę nowego smartfona?

 

Na rynku urządzeń mobilnych niedawno mieliśmy kilka premier smartfonów, ale fani marki Apple cały czas czekają na najnowszego iPhone’a 8, który według nieoficjalnych informacji miałby mieć swoją premierę w czerwcu. Czy tak faktycznie będzie? Przekonamy się o tym już niedługo. O najnowszym flagowców Apple mówi się wiele, ale są to dotychczas jedynie plotki. Tematem numerem jeden dotyczącym koncernu z Cupertino jest malejąca sprzedaż iPhone’ów. Według wielu analityków premiera 8 może nadać nowej świeżości na rynku, ale również i „podreperować dobrze wyglądający budżet” firmy Apple. Chodzą słuchy, że firma swój nowy produkt zechce zaprezentować już w przyszłym miesiącu. Podczas imprezy Worldwide Developers Conference.

Statystyki sprzedaży amerykańskiego giganta nie są złe, niestety nie są też takie jakie prognozował sam producent. Według analityków Apple firma zakładała, że w ostatnim kwartale sprzeda 52 mln telefonów, a tymczasem wynik uplasował się na poziomie 50,8 mln urządzeń. Wynik jest rewelacyjny, ale jak widać Apple nie do końca zachwyca. Z pewnością więcej informacji oraz danych i kto wie, może samego iPhone’a 8 poznamy na konferencji Worldwide Developers Conference 2017, którą Apple organizuje każdego roku.

Źródło: Ubergizmo.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *