News Operatorzy

Nowa oferta Nju mobile wprowadzona na stałe

Operatorzy komórkowi, którzy cały czas próbują zachęcić swoich klientów do wybrania nowych ofert dwoją się i troją, aby tylko pokazać, że to właśnie ich oferta jest najlepsza. Po ostatnich zawirowaniach z roamingiem w UE, lokalni operatorzy wychodzą na przeciw z nowymi ofertami, które z pewnością przyciągną klientów.

 

Njumobile to jeden z kolejnych sub-operatorów należący do sieci Orange, który próbuje przyciągnąć nowych klientów prezentując im oferty szybkie i wygodne. Do znanych i (być może) lubianych w dniu dzisiejszym dołączają już trzy nowe plany taryfowe, dzięki którym połączenia na numery stacjonarne będą dokładnie takie same jak na komórki. Nie wierzycie?

Zacznijmy od tego, że Njumobile już w samej nazwie określa „wyposażenie” nowych planów taryfowych. Operator postanowił, że zaoferuje nam: Najwięcej – nie więcej niż 39 zł, wszystko – nie więcej niż 29 zł oraz rozmowy – nie więcej niż 19 zł. Z pewnością mimo tak zrozumiałych przekazów, przydałoby się jednak trochę więcej informacji, o to i one.

Wszystko – nie więcej niż 29 zł oraz rozmowy, czyli jedna z bardziej polecanych ofert, wydaje się być całkiem przyzwoitym wyborem. Ale to oczywiście dalej nie wszystko. Popularny ziemniak przygotował dla nas jeszcze dwie alternatywy.

Oczywiście jest też trzecia opcja, która z pewnością będzie idealna, dla tych co chcą zapłacić tylko, a może i aż 19 zł, nie więcej. Niestety nie mamy w niej zbyt dużo zaoferowane.

Z pewnością z poniżej przedstawionych ofert, każdy klient znajdzie coś dla siebie. A jak Wam podobają się oferty pomarańczowego ziemniaka? Dajcie znać w komentarzach.

Źródło: Njumobile

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *