Elektronika News Rozrywka

Nowa odsłona głośnika JBL GO 2

Niedawno miała miejsce premiera głośnika JBL GO+. Jest to zmodyfikowana wersja kultowego i bardzo popularnego głośnika Bluetooth, który kosztuje około 180zł. Teraz nadszedł czas na model JBL GO 2 – jest to model nowej generacji, który o dziwo będzie tańszy niż JBL GO+. Co o tym decyduje?
 
JBL GO 2 to wodoodporny głośnik Bluetooth o klasie wodoszczelności IPX7. Posiada on wbudowany akumulator litowo-jonowy, który zapewnia do nawet 5 godzin pracy przez łącze Bluetooth. Sprzęt dostępny jest w 12 kolorach i cechuje go również kompaktowa konstrukcja.
 
Klasa wodoszczelności IPX7 sprawia, że głośnik może być zanurzony w wodzie do 30 minut na głębokości do 1 metra. Jest to tzw. Pierwsza klasa wodoszczelności „podwodnej”. Sprzęt takiej klasy nadaje się do użytku podczas pływania w wodzie oraz nurkowania na niewielkich głębokościach. Jak widać, JBL GO 2 nadaje się idealnie do wzięcia na plażę lub basen. Zbliżają się wakacje, więc jak najbardziej jest polecany na wyjazdy nad jezioro, bądź morze.
 
Dodatkowo wspomniany głośnik jest wyposażony w wejście sygnału audio AUX, co umożliwia słuchanie muzyki nawet, jeśli urządzenie źródłowe nie posiada funkcji Bluetooth. Moc głośnika wynosi 3,1 W. Z kolei pasmo przenoszenia to 180 Hz – 20 kHz. Kolejnym plusem jest nieduża cena takiego głośnika, bo jedyne 149 zł.
 
Źródło : jbl.com.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *