News

HP prezentuje 34 calowy komputer All in One

HP w swojej ofercie ma już kilka komputerów All in One, jednak firma nie chce na nich zaprzestawać. W składzie linii o nazwie Envy ukazał się nowy sprzęt, który cechuje się niebanalną, minimalistyczną konstrukcją oraz sporym, 34 calowym ekranem. Co kryje się jeszcze w komputerze?
 
Komputer posiada wbudowany inteligentny system Alexa. Co prawda w Polsce ciężko będzie z niego korzystać, jednak użytkownicy, którzy są biegli w języku angielskim będą mogli zacząć mówić do swojego komputera. Producent zachwala również zastosowanie zintegrowanych głośników od
Bang & Olufsen oraz bardzo dobrą specyfikacją.
 
HP Envy 34 jest dostępny w kilku konfiguracjach do wyboru. W podstawowej wersji znajduje się procesor Intel Core 8 generacji ora kartę graficzną NVIDIA GTX 1050. Do tego 16 GB pamięci RAM DDR4 oraz dysk SSD PCle NVME o pojemności 256 GB – pamięć jest uzupełniona o drugi dysk o pojemności 2TB. Nowy AiO od HP działa w oparciu o  34 calowy ekran w rozdzielczości 3440 x 1440 pikseli. Do tego producent dokłada bezprzewodową mysz i klawiaturę.
 
Póki co nic nie wiadomo na temat ceny tego wspaniałego sprzętu, ale HP ma udzielić informacji na ten temat jeszcze w tym roku. Całość zapowiada się nieźle i nie zostaje nic innego jak uzbroić się w cierpliwość i czekać, aż sprzęt trafi do Polski.
 
Źródło : engadget.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *