Komputery News

Notebook dla graczy od Xiaomi

Xiaomi co prawda ma na swoim koncie już laptopy, jednak tej jest dedykowany specjalnie dla miłośników wirtualnej rzeczywistości. Producent po prezentacji swojego smartfona Mi Mix 2s ukazał wyżej ukazanego laptopa – Mi Gaming Laptop. Ku naszemu zdziwieniu zapowiada się on naprawdę dobrze oraz posiada atrakcyjną cenę. Prawdziwi gracze będą zachwyceni.
 
Xiaomi Mi Gaming laptop posiada obudowę bardzo podobną do tej, w którą wyposażony jest Mi Notebook Pro. W środku znajduje się czterordzeniowy procesor Intel Core i7-7700HQ oraz pełnowymiarowa karta graficzna NVIDIA GTX 1060. Za płynne działanie odpowiadać będzie 16 GB pamięci RAM, ale także nośnik SSD NVMe o pojemności 256 GB. Mi Gaming laptop znajdziecie również w słabszej wersji, w której znajdzie się  karta graficzna NVIDIA GTX 1050 Ti, 8 GB pamięci RAM oraz dysk SSD o pojemności 128 GB.
 

notebookcheck.net

 
Laptop od Xiaomi oferuje autorski system chłodzenia, który składa się z dwóch wentylatorów oraz rurek cieplnych, ale także technologię Dolby Atmos, która odpowiada za odtwarzanie dźwięku w najwyższej jakości. Cały urok prezentuje klawiatura z regulowanym podświetleniem RGB.
Na obudowie laptopa dla graczy znajdują się cztery porty USB typu A oraz dwa złącza USB typu C. Ujrzymy również wejście HDMI.
 
Xiaomi Mi Gaming w najmocniejszej konfiguracji został wyceniony na 1440 dolarów. Na ten moment w przeliczeniu na złotówki wynosi to około 5 tysięcy złotych. Tańsza wersja laptopa to 960 dolarów, czyli około 3 tysiące złotych.
 
Jesteśmy bardzo ciekawi jak ten sprzęt sprawdzi się w praktyce. Zapowiada się naprawdę dobrze i miejmy nadzieję, że okaże się strzałem w dziesiątkę. Xiaomi staje się coraz bardziej popularną oraz dobrze prosperującą firmą na rynku.
 
Źródło : engadget.com

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *