News Telefony

Nokia zapowiedziała swój pierwszy telefon. Popularna gra Snake Xenzia powraca

Nokia prężnie przygotowuje się do swojego oficjalnego „debiutu” na rynku. Producent zapowiedział już kolejny telefon Nokia 150 z miłą niespodzianką. Jesteście ciekawi jaką?

 

Dla wszystkich, którzy myślą, że świetliste czasy Noki 3310 przeminęły z wiatrem mamy pewną niespodziankę. W zasadzie to nie my, a firma HMD Global. Koncern w porozumieniu z fińską marką, przedstawił nam model Nokia 150. Fiński Telefon to bardzo proste urządzenie, które nie wygląda jak typowy smartfon.

Model Nokia 150 nie zaskoczy nas wyglądem, ponieważ jest to telefon z fizyczną klawiaturą, który posiada również stosunkowo mały 2,4 calowy ekran o rozdzielczości 240 x 320 pikseli. Ekran nie jest duży, jednak jak na telefon z fizyczną klawiaturą o prostych parametrach wystarczy. Urządzenie dodatkowo będzie posiadać aparat fotograficzny z tylną lampa LED. Nie mogło tutaj zabraknąć oczywiście modułu Bluetooth. Producent pomyślał również o możliwości dodania kary pamięci rozszerzając pamięć wewnętrzną o 32 GB. Prostsze telefony zawsze charakteryzowały się dobrą baterią, nie mogło być inaczej w Nokia 150. Według producenta wystarczy na 22 godziny rozmów oraz 31 dni w trybie czuwania.

Bardzo miłym dodatkiem (pokazującym też powrót na salony) jest znana wszystkim gra Snake Xenzia. Posiadacze pierwszy Noki i tych późniejszych modeli z pewnością pamiętają. Czyżby wracały stare dobre czasy?

Źródło: Prnewswire.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *