News Telefony

Nokia 3310 4G z praktyczną funkcją udostępniania Internetu

Niedawno na rynek trafił nowy wariant Nokii 3310, który wyposażono w łączność LTE i funkcję routera WiFi. Moim zdaniem taką możliwość powinien oferować każdy prosty telefon w 2018 roku.
 
Specyfikacja urządzenia w stosunku do poprzednika niewiele się zmieniła. Telefon nadal oferuje 2,4 calowy wyświetlacz, wsparcie dla kart microSD oraz aparat o rozdzielczości 2 megapikseli. Za dostarczanie energii odpowiedzialny jest akumulator o pojemności 1200 mAh.
 

themobileindian.com

 
Nowy wariant oferuje obsługę LTE, co też nie jest dla nas niespodzianką oraz moduł WiFi. Niestety konstrukcja telefonu mocno ogranicza funkcjonalność WiFi. Bardziej praktyczną funkcją jest możliwość korzystania z Nokii 3310 4G, jako mobilnego routera. Połączenie łączności LTE i mobilnego routera faktycznie może mieć sens.
 
Ale, po co komu udostępnianie Internetu za pomocą WiFi skoro może kupić smartfon? Funkcja przyda się dla osób potrzebujących skorzystać z Internetu w podróży, miejscach publicznych, ale przy wykorzystaniu większych wyświetlaczy np. w tabletach bez modułu 3G czy w laptopach.
 
Źródło: phonearena.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *