News

Nielimitowana oferta na kartę – czy faktycznie się opłaca?

Chcesz mieć dostęp do szerokiej oferty usług w bardzo korzystnych warunkach, ale nie masz ochoty podpisywać wiążącej umowy abonamentowej? Najnowsza oferta T-mobile na kartę, z pewnością sprosta Twoim oczekiwaniom. Zobacz ile możesz zyskać jako nowy klient!

Pierwszy krok

Kupienie karty startowej oraz zarejestrowanie numeru to podstawowe kroki, które musisz wykonać jako nowy abonent. Najtańszy starter, o wartości 5 zł, umożliwia korzystanie z nielimitowanych rozmów na numery stacjonarne i komórkowe, nielimitowane SMS-y i MMS-y do wszystkich sieci, video bez limitu danych, a także zapewnia 1 Gb Internetu. Z tych wszystkich usług można korzystać przez 5 dni, a po upływie tego czasu, oferta odnowi się automatycznie – dlatego trzeba mieć wystarczającą ilość środków na koncie, by system mógł pobrać opłatę. Na stronie T-mobile dostępna jest lista serwisów, na których można bez ograniczeń korzystać z plików video. Znajdziesz wśród nich najpopularniejsze portale streamingowe, na których można oglądać ulubione programy i seriale. Ponieważ każdy korzysta z usług telefonii komórkowej w różnym stopniu, żeby  jak najelastyczniej dostosować ofertę do potrzeb klientów, firma wprowadziła także taryfę 1 zł na jeden dzień, w ramach której można wykonywać nielimitowane rozmowy i smsy, a także wykorzystać pakiet 300 Mb Internetu.

Dla tych, którzy chcą więcej

Jeżeli często i w dużym stopniu korzystasz z Internetu mobilnego, a więc 1 Gb na 5 dni lub 300 Mb na jeden dzień to dla Ciebie zdecydowanie za mało, możesz wybrać ofertę, która jest nowością na rynku – za 30 zł miesięcznie (oferta odnawia się co miesiąc), będziesz miał dostęp do tych samych usług co w wyżej wymienionej, pięciodniowej taryfie, jednak limit Internetu będzie dziesięciokrotnie większy – 10 Gb. Chcąc sprostać potrzebom jak największej grupy klientów, operator przygotował także inną ofertę na kartę, w której można znaleźć nielimitowane  SMS-y, rozmowy na numery komórkowe i stacjonarne, a także, tak jak w powyższym przypadku, 10 Gb Internetu mobilnego. Nie przewidziano jednak nielimitowanych MMS-ów, a także korzystania z plików video. To wszystko za jedynie 25 zł miesięcznie – oferta jest szczególnie polecana przez klientów.

Oferta na kartę jest bardzo korzystna i odpowiednia dla wszystkich, którzy nie lubią przepłacać. W każdej taryfie na kartę można korzystać z nielimitowanych rozmów i SMS-ów, a dzięki mobilnej aplikacji można mieć pełną kontrolę nad wydatkami i usługami – można je aktywować i dezaktywować oraz  sprawdzać stan konta.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej, zajrzyj na:  http://www.t-mobile.pl/pl/dlaciebie/oferta/na-karte/nowy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *