Aplikacje News

Nie masz sieci? Zagraj z Google Chrome w grę

Problemy z dostępem do sieci to dziś częste zjawisko. Trudno bowiem przewidzieć awarię, czy wszelkiego rodzaju problemy niezależne od operatora (np. wichura). To właśnie wtedy niektórych może dopaść nuda, którą Google postanowiło wypełnić oferując nam specjalną grę na przeglądarce.

 

Google zrobi wszystko dla użytkownika aby nie było z nim nudno. Gra z chodzącym dinozaurem jest tego prawdziwym przykładem. Otóż każdy posiadacz przeglądarki Google Chrome w przypadku braku połączenia z siecią może zagrać sobie w specjalnie ukrytą grę. Aby ją włączyć musimy czekać na najbliższą awarie albo odłączyć nasz komputer od sieci. Tuż po uruchomieniu przeglądarki w trybie offline na ekranie pojawiają się nam napisy wyjaśniające czemu nie możemy się połączyć z internetem oraz malutki niepozorny dinozaur.

Gra na Google Chrome

W celu włączenia gry na smartfonie wystarczy, że klikniemy na to pradawne stworzenie. W przypadku laptopów wystarczy nam przycisk spacja. Sama gra nie jest trudna, wystarczy bowiem omijać wszelkiego rodzaju przeszkody w postaci krzaków, kaktusów. Google liczy, że mimo braku połączenia internetowego wciągniemy się w grę i za każdym razem będziemy chcieli pobić swój rekord.

Źródło: Opracowanie własne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *