Elektronika News

Nelro Data zwiększy zasięg dronów

Popularność dronów na polskim rynku staje się coraz większa. Zbliżający się okres świątecznych prezentów to dobry moment, aby zaprezentować użytkownikom nie tylko aktualne wersje dronów, ale również te nowe. W ramach powiększenia portfolio o kolejną markę dronów, firma Nelro Data SA zaoferuje klientom także osprzęt uznanej firmy IT ELITE zwiększając w ten sposób zasięg latających „robocików”.

 

Nelro Data rozbudowując swoją strategię sprzedaży w dalszym ciągu szuka nowych możliwości na rynku, które wzmocnią sprzedaż, a jednocześnie zainteresują klienta. Coraz więcej sprzedawców posiada w swoich ofertach drony, które teraz dzięki współpracy z firmą IT ELITE będą latać jeszcze dalej.

Jeśli chodzi o segment B2C jesteśmy bezsprzecznie kojarzeni z rozpropagowaniem mody na drony, które w konsumenckiej ofercie stanowią mocny punkt. Niedawno podpisaliśmy umowę dystrybucyjną z firmą Yuneec Aviation Technology, która jest drugą marką Premium jeśli chodzi o tę gamę produktową w naszym portfolio. Zdecydowaliśmy się poszerzyć funkcjonalność maszyn w zakresie jakości nawigowania poprzez zaoferowanie klientom dedykowanych anten wzmacniających sygnał na obszarach o dużych zakłóceniach elektromagnetycznych oraz zwiększających zasięg aparatury – wyjaśnia Dariusz Rylski, Business Development Manager w firmie Nelro Data SA.

fot.prasowe
fot.prasowe

Dla wszystkich, którzy nie widzą czym zajmuje się firma IT ELITE spieszę z wyjaśnieniem. Koncern jest cenionym producentem anten, które z powodzeniem dostarcza także na rynek amerykański. Wśród profesjonalnych użytkowników dronów słynie z niezawodnych rozwiązań, zwiększających możliwości użytkowe tych maszyn.

fot.prasowe
fot.prasowe

Z pewnością jest to bardzo ciekawe rozwiązanie dla nowych dronów, a przy współpracy z firmą Nerlo Data takie urządzenia mogą zainteresować wielu klientów.

Źródło: Informacja prasowa

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *