News Operatorzy

Najtańsze połączenia i SMS-y na Ukrainę w sieci Play

Koszt połączeń za granicę wśród polskich operatorów często przyprawiają nas o ból głowy, kiedy widzimy nasz rachunek telefoniczny. Firma Play postanowiła ułatwić nam kontakt z Ukrainą, jednocześnie zmniejszając opłatę za połączenia.

 

Operatorzy dwoją się i troją, aby tylko ułatwić kontakt swoim klientom z rodziną i bliskimi. Darmowe połączenia, darmowy internet, czy dostęp do różnych aplikacji w promocyjnych cenach to tylko nieliczne możliwości sieci Play. Operator ogłosił, że wprowadza nową promocję dotyczącą Ukrainy. Od teraz koszt minuty/SMS z naszymi wschodnimi sąsiadami wynosi jedynie 0,29 zł.

Mieszkańcy Ukrainy coraz chętniej przyjeżdżają do naszego kraju. Wielu z nich zadomowiło się na stałe rozpoczynając pracę, studia, a nawet zakładając rodziny. Właśnie dlatego operator wprowadził nową ofertę do swoich usług, aby ułatwić wszystkim kontakt na linii Polska – Ukraina. W celu skorzystania z nowej promocji Play, wystarczy, że na telefonie wybierzemy specjalny kod *111*201*1# zatwierdzając go „zieloną słuchawką”. Już po chwili otrzymamy informację o przyznaniu nam specjalnej stawki za połączenia i SMS na Ukrainę. W związku ze specjalną promocją operator uruchomił specjalną infolinię dostępną pod numerem 577 380 380, oczywiście obsługiwaną w języku ukraińskim.

Źródło: BlogPlay

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *