News Telefony

myPhone 3310 – wygodny i funkcjonalny

Firma myPhone pragnie z przyjemnością poinformować, że już od dzisiaj w sprzedaży sklepu internetowego producenta będzie dostępny nowy model telefonu z serii Simple Life – myPhone 3310.

 

Wygodne i funkcjonalne telefony w dzisiejszych czasach ułatwiają nam życie codzienne. Wielu klientów z chęcią wraca również do klasycznych urządzeń, które cechuje prostota i design. I właśnie dlatego firma myPhone prezentuje nam model 3310 (brzmi znajomo?). Ten nieduży telefonik wyposażony w czytelny, kolorowy wyświetlacz o przekątnej 1,77’’ idealnie nada się nie tylko jako telefon służbowy, ale również i prywatny. MyPhone 3310 (rodzina Simple Life) posiada ergonomiczny kształt i zaokrągloną na bokach obudowę, co sprawia, że telefon dobrze trzyma się w dłoni.

Dodatkowo producent wyposażył telefon w funkcje przydatne w codziennym użytkowaniu, takie jak: Bluetooth, wbudowany aparat VGA, latarkę oraz odtwarzacz audio i radio FM. Możliwość obsługi dwóch kart sim sprawi, że telefon będzie służył zarówno do celów prywatnych, jak i zawodowych. Model posiada baterię o pojemności 800 mAh, która umożliwi wielogodzinne rozmowy lub kilkudniowy czas czuwania bez konieczności ponownego ładowania. Dodatkowo czytnik kart pamięci micro SD do 32 GB pozwala zwiększyć dostępną pamięć i umożliwia przechowywanie dodatkowej ilości zdjęć czy muzyki.

Telefon myPhone 3310 dostępny jest w dwóch wersjach kolorystycznych: białej i czarnej, do kupienia w sklepie internetowym producenta.

Źródło: Informacja prasowa

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *