Gadżety News Telefony

Francuski producent smartfonów Wiko przedstawi na MWC całą serię produktów na 2017 rok

Wyczekiwane przez świat nowych technologii targi Mobile World Congress w Barcelonie zbliżają się wielkimi krokami. Na tegorocznym wydarzeniu nie zabraknie również reprezentanta francuskiej myśli technologicznej producenta smartfonów Wiko, który zaprezentuje całą serię nowych produktów na 2017 rok podczas konferencji prasowej.

 

Targi MWC w stolicy Katalonii zawsze wzbudzały wiele emocji. Wszystko na, to wskazuje, że tym razem będzie podobnie. Do walki o nowych klientów staje coraz więcej marek, które chcą pokazać, że nowe technologie to przyszłość. Wśród największych gigantów znajdują się też inni producenci, którzy zaskoczyli nas nie tylko na świecie, ale również i w Polsce. Francuska świeżość w postaci firmy Wiko zaprasza wszystkich na targi w Barcelonie. Jak zapowiada producent ujrzymy tam smartfona pochodzącego z górnej półki, przeznaczonego nie tylko dla młodego pokolenia, ale również dla ludzi ceniących sobie współczesne trendy oraz świadomych użytkowników. Oprócz tego ujrzymy urządzenia ze znanej już rodziny U, które w Polsce, dzięki cenie i wykonaniu znajdują uznanie sporej ilości klientów w segmencie średniej półki cenowej.

fot.prasowe

Wiko czując nowe możliwości, nową siłę i mobilizacje wyczuwa, że jest o co walczyć, także na targach każdy klient znajdzie coś dla siebie. Z informacji od producenta wiemy, że poszerzy on swój wachlarz akcesoriów, które stopniowo zaczynają zaskakiwać wielu klientów. Co tym razem wymyśli firma Wiko? Przekonamy się podczas konferencji prasowej, która odbędzie się 27 lutego o godz. 16 w hali 4 przy stoisku A32. Stanowisko Wiko będzie w pełni oddawało charakter marki. Z daleka będzie można je łatwo rozpoznać za sprawą bleenowego koloru, który jest charakterystycznym dla firmy połączeniem barwy niebieskiej (blue) i zielonej (green).

Źródło: Informacja prasowa

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *