Aplikacje News

mWeryfikator – aplikacja dla przedsiębiorców

Ministerstwo Cyfryzacji wydało kolejną aplikację mobilną mWeryfikator przeznaczoną dla małych przedsiębiorstw. Za pomocą rządowej aplikacji można potwierdzić tożsamość klientów korzystających z aplikacji mObywatel.

 
Bezpłatna aplikacja rządowa mWeryfikator przeznaczona na systemy Android posłuży małym i średnim firmom do weryfikacji tożsamości z aplikacji mObywatel.
 
Pierwszym dokumentem, który możemy potwierdzić w aplikacji mWeryfikator jest mTożsamość. Dane w obu aplikacjach pobierane są z rejestrów państwowych i są tak samo ważne jak te umieszczane na tradycyjnych dokumentach.
 
Aplikacja powstała z myślą o małych i średnich firmach obsługujących dużą liczbę klientów. Aby skorzystać z aplikacji mObywatel należy posiadać Profil Zaufany. Z kolei mWeryfikacja nie potrzebuje Profilu Zaufanego.
 

mobirank.pl

 
Dane, jakie można zweryfikować w aplikacji to imiona, nazwisko, zdjęcie i datę z godziną dokonania weryfikacji.
 
Z mWeryfikacji możne skorzystać każdy, kto posiada smartfon z systemem Android w wersji 6.0 wyposażonego w Bluetooth i aparat fotograficzny. Wymagane jest też aktywne połączenie WiFi lub internetu mobilnego.
 
Dane pobierane z aplikacji mObywatel do aplikacji mWeryfikator podlegają przepisom o ochronie danych osobowych, dóbr osobistych i prywatności. Oznacza to, że nie możemy udostępniać ani publikować pozyskanych danych.
 
Aplikację możemy pobrać ze sklepu Google Play.
 
Źródło: mobirank.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *