Internet MWC 2017 News

MWC 2017: Niemiecka marka FRITZ! prezentuje nowe produkty i rozwiązania na targach

Nowoczesne technologie w zasadzie otaczają nas w każdym miejscu. Co prawda nie zawsze wiemy jak je ze sobą połączyć, jak wykorzystać, aby prawidłowo działały w naszym otoczeniu. Z pomocą na targach MWC 2017 przychodzi nam niemiecka marka FRITZ!, która zajmuje się obsługą technologii szerokopasmowych.

 

W roku 2017 firma AVM koncentruje się na intensywnej implementacji w routerach FRITZ! technologii sieci o topologii mesh, zapewniającej wygodę korzystania z produktów, należących do tej rodziny. Producent mający w swoim portfolio sporą rodzinę routerów FRITZ!Box, urządzenia FRITZ!WLAN Repeater, FRITZ!Powerline i FRITZ!WLAN cały czas realizuje swoje założenia, czyli zaprezentowanie klientom swoich nowych rozwiązań związanych z surfowaniem po Internecie, telefonią, bezpieczeństwem i WLAN.

fot.prasowe

Na Mobile World Congress (MWC) 2017 firma AVM pokazuje najnowsze modele FRITZ!Box. Wszystkie modele FRITZ!Box dla łączy DSL, kablowych, światłowodowych i LTE zapewniają szybki i bezpieczny dostęp do Internetu urządzeniom mobilnym w sieci domowej. Tak innowacyjne urządzenia i technologię, możemy oczywiście wspierać przy pomocy smartfona lub tableta. Markę, którą w Polsce znajdziecie wśród wielu sklepów elektronicznych, jak i niektórych operatorów (sieć Play) możemy już teraz bliżej poznać na targach MWC w Barcelonie przechodząc do stoiska 6H40 w hali nr 6.

Źródło: Informacja prasowa

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *