Gadżety News

Motorola wystawia drużynę marzeń z pierwszoligowymi moto mods

Motorola słynie z innowacyjności od początku swojej działalności, a w 2016 roku rozpoczęła nową epokę technologii mobilnych, wprowadzając na rynek kolekcję dodatków moto mods. Moto mods oferują użytkownikom smartfonów zupełnie nowe możliwości. Dzięki nim można zawsze i wszędzie zmienić telefon w urządzenie najbardziej potrzebne w danej chwili — do słuchania muzyki, oglądania filmów czy sterowania w grach.

 
Moto mods to prosty pomysł, który podobnie jak wszystkie urządzenia Motoroli rozwija się zgodnie z rzeczywistymi potrzebami klientów. Wsłuchujemy się w ich głos i chcąc ułatwić im życie, nawiązujemy nawet współpracę z innymi czołowymi markami. Niedawno wprowadziliśmy na rynek nasz przełomowy 5G moto mod, dzięki któremu urządzenia Motoroli jako pierwsze uzyskały dostęp do sieci 5G. Przyjrzyjmy się też innym naszym ulubionym moto mods.

Głośnik JBL SoundBoost 2 i drukarka Insta-Share Printer robią błyskawiczne wrażenie podczas prezentacji na posiedzeniu zarządu, domowej imprezy czy wspólnej wycieczki. Odporny na zachlapania głośnik wzbogaca smartfon o doskonałej jakości dźwięk stereo. Bez parowania, wystarczy przyłączyć moduł do telefonu, by cieszyć się brzmieniem ulubionej muzyki. JBL SoundBoost może też pełnić rolę zestawu głośnomówiącego.

Ponieważ mobilna fotografia jest coraz ważniejsza dla naszych klientów, Motorola opracowała moto mod Hasselblad True Zoom, który dzięki specjalnym trybom fotografowania i scen umożliwia robienie profesjonalnych zdjęć. Szczegółowe zdjęcia z dowolnej odległości bez pogorszenia rozdzielczości lub jakości obrazu zapewnia 10-krotny zoom optyczny. To wymarzony dodatek dla miłośników spontanicznej fotografii, a zdjęcia z wyjątkowych chwil można drukować na bieżąco, korzystając ze wspomnianej drukarki Polaroid Insta-Share Printer. Drukarka umożliwia również drukowanie ulubionych fotografii z Facebooka, Instagrama i aplikacji Zdjęcia Google. Użytkownicy mogą wykazać się kreatywnością dostosowując zdjęcia za pomocą filtrów, ramek i tekstów. Co więcej, na papierze Polaroid Premium ZINK® Zero-Ink® pozwala drukować piękne, odporne na rozmazywanie zdjęcia w rozmiarze 2 x 3 cale (5,08 x 7,62 cm).

Dla użytkowników, którzy lubią relacjonować wydarzenia Motorola stworzyła moto mod kamera 360, moduł pozwalający wykonywać szerokokątne zdjęcia 150° i nagrywać filmy 360° 4K z dźwiękiem 3D. Robienie ultraszerokokątnego selfie czy zdjęć grupowych nigdy nie było tak łatwe. Korzystanie z akcesorium jest proste dzięki świetnemu interfejsowi aplikacji aparatu. Cały czas ma się podgląd na pełną 360-stopniową panoramę. Kinomaniaków ucieszy oglądanie filmów na dowolnej płaskiej powierzchni. Gwarantuje to moto insta-share projector, który wyświetla obraz w wysokiej jakości do 70”.

Mobilni gracze doceniają nowe możliwości, jakie zapewnia gamepad z fizycznymi przyciskami, dwoma joystickami, padem kierunkowym i przyciskami akcji. Wystarczy doczepić moto mod do telefonu, by wejść do świata gier w dowolnym miejscu – bez opóźnienia sieci bezprzewodowej ani problemów z parowaniem Bluetooth. Wbudowana w gamepad bateria o pojemności 1035 mAh umożliwia zabawę przez nawet 8 godzin bez doładowywania.

Moduły, jak i sam telefon potrzebuje energii. Ładowarka TurboPower to oczywiste rozwiązanie, które doda mocy, gdy bateria będzie jej potrzebować. Jednak co kiedy zabraknie zasilacza? Moduł pełniący funkcję powerbanku, czyli moto power pack może ją zastąpić i błyskawicznie przedłużyć działanie baterii o nawet 16 godzin.

Źródło: Informacja prasowa

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *