News

Model iPhone 7 Plus z nową usterką

Apple nie uporał się jeszcze z problemami „batterygate” (samoczynnie wyłącznie się iPhone 6s w nieodpowiednich momentach), a już na horyzoncie pojawiają się kolejne usterki najnowszych iPhone’ów 7 Plus.

 

Pierwsze zgłoszenia wyraźnie wskazują na wadę, która uniemożliwia korzystanie z aparatu fotograficznego w iPhone’ach 7 Plus. Błąd dotyczący podglądu aparatu. Po uruchomieniu jakiejkolwiek aplikacji pozwalającej na robienie zdjęć, także tej systemowej widać tylko i wyłącznie czarne tło. Wada bardzo przypomina usterkę w niektórych modelach Sony Xperia, gdzie pojawia się komunikat „aparat niedostępny”. Oprócz czarnego tla, czasem widać jakieś kolory, jednak w dalszym ciągu nie można wykonywać zdjęć.

Wielu internautów skarży się także na błędne komunikaty dotyczące schłodzenia smartfona, gdzie fizycznie urządzenie tego nie wymaga. Na chwilę obecną nie możemy powiązać tych usterek ze sobą. Trudno też powiedzieć czy opisane wady będzie można naprawić z najbliższą aktualizacją, czy jednak zalecana będzie naprawa mechaniczna lub wymiana całego iPhone’a na drugi egzemplarz. W tej sprawie czekamy na oficjalne stanowisko firmy Apple. Jeśli problem będzie poważny możemy się spodziewać już kolejnego programu naprawczego zorganizowanego przez samego producenta.

Źródło: Bgr.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *