Gadżety News

MI BAND 2 w atrakcyjnej cenie, czyli specjalna okazja na otwarcie krakowskiego Mi Store

Już jutro, czyli 24 marca zostanie otwarty salon uwielbianej w Polsce chińskiej marki Xiaomi. Jeżeli szukacie niesamowitych okazji to musicie wstąpić do krakowskiego centrum handlowego Serenada. Każdy znajdzie coś dla siebie, a również mogą pojawić się niesamowite okazję jak w przypadku Mi Band 2!
 
Dodatkowo w nowo otwartym punkcie będziemy mogli kupić Xiaomi Redmi 4X za zaledwie 49 zł lub Xiaomi Mi A1 za 499 zł! Obok takich okazji ciężko przejść obojętnie. Jeśli znajdziecie czas i zdecydujecie się pójść na otwarcie spotkacie jeszcze jedną bardzo nietypową ofertę. Będziecie w szoku!
 
Oferta brzmi następująco, każda osoba, która w dniu jutrzejszym zakupi jeden ze smartfonów wyłączonych z promocji (niestety nie będzie mógł być to wyżej wspomniany Redmi 4X lub Mi A1) otrzyma możliwość zakupu opaski fitness Mi Band 2 za symboliczną złotówkę! To świetna okazja dla osób, które planują zakup smartfona od chińskiego producenta, a dodatkowo zyskają fajny gadżet.
 
Oferta jest genialna, chociażby ze względu na to, że taka opaska w polskiej dystrybucji kosztuję około 110 zł. Oczywiście jeżeli zamówimy ją z chińskiej strony zapłacimy nieco mniej, bo w granicach 80 zł. Jednak to nadal o wiele więcej, niż byśmy mieli zapłacić jutro w Krakowie.
 
Trzeba się pospieszyć, ponieważ akcja jest ograniczona ilościowo. Start sprzedaży rusza równo o 12. Nie przegapcie okazji!
 
Źródło : facebook.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *