News Telefony

LG V30 zostanie zaprezentowany na IFA 2017 otrzymując nowe możliwości

Ładowanie bezprzewodowe i szklane obudowy to niedaleka przyszłość, coraz większej ilości smartfonów na rynku mobilnym. Jak donoszą sprawdzone plotki jednym z kolejnych smartfonów, który otrzyma powyższe możliwości będzie LG V30, którego z pewnością zobaczymy już w niedługim czasie.

 
To co nieuniknione zbliża się wielkimi krokami. Po udanym sukcesie LG G6 producent postanowił, że kolejne smartfony z półki premium otrzymają nowe, a zarazem znane już konkurencji trendy w swoich smartfonach. Na pierwszy ogień idzie telefon V30, który według nieoficjalnych informacji od Steve’a Hemmerstoffera (w sieci na Twitterze znany bardziej jako Onleaks) ma otrzymać bezprzewodowe ładowanie oraz szklaną obudowę. Nie powinno to nikogo dziwić, ponieważ producent bacznie obserwuje szeroką konkurencję.

fot. etnews.com

Ponadto mówi się, że model LG V30 miałby otrzymać 5,7-calowy ekran OLED w rozdzielczości QHD+ oraz charakterystyczny dla tej rodziny dodatkowy ekran, niestety nie wiemy o jakiej przekątnej. To wszystko wspierać powinien 8-rdzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 835 z GPU Adreno 540 oraz dodatkiem 4 lub 6 GB pamięci operacyjnej RAM typu LPDDR4. Nie powinno zabraknąć również pamięci flash na dane użytkownika, które w smartfonie mogą być dostępne w 3 kombinacjach (32, 64 lub 128) z możliwością rozszerzenia jej o kartę pamięci nawet do 2 Tb. Obie kamerki w urządzeniu na chwilę obecną są dla nas tajemnicą, jednak możemy spodziewać się, że główny aparat będzie podwójny, tak jak to ma miejsce w przypadku LG G6. Przewidywany akumulator dla urządzenia może wynosić 3200 mAh wraz z nową technologią bezprzewodowego ładowania, tak samo jak to ma miejsce u konkurencji. Na pokładzie smartfona z pewnością otrzymamy popularne moduły Wi-Fi 802.11ac, Bluetooth 5.0, GPS, NFC oraz moduł LTE. Idąc tokiem modelu G6 oraz odzewu konkurencji, coraz więcej producentów instaluje w swoich smartfonach złącze USB C, mini Jack. Całość powinien wspierać Android 7.1 Nougat. Tych oraz innych danych technicznych dowiemy się już w czasie najbliższych targów IFA 2017.

Źródło: etnews.com, Twitter

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *