News Telefony

LG G6 ze szklaną obudową?

Bezprzewodowe ładowanie, wodoodporność i wiele innych to tylko nieliczne z zalet nowoczesnych telefonów. Na horyzoncie pojawiają się nowe pomysły, które zaczynają zdobywać rynek smartfonów. Czy wśród nich zadebiutuje szklana obudowa? Firma LG ma taki plan.

 

Walka o klienta na rynku mobilnym robi się coraz bardziej zacięta. Wielu producentów cały czas szuka pomysłu jak zachęci klientów do zakupu swojego najnowszego flagowca. Z najnowszych doniesień zza oceanu wynika, że firma LG również chce zaskoczyć nas na zbliżających się targach MWC w Barcelonie 2017 roku. Zastanawiacie się co to będzie? Wszystko wskazuje na szklaną obudowę.

twitter.com/RDR0b11

Aktualny przeciek może być bardzo prawdopodobny. Nie tak dawno na łamach technologicznej informowaliśmy Was, że model G6 może być wodoodporny, a zamknięta i szklana obudowa ma ku temu sprzyjać. Dodatkowe bezprzewodowe ładowanie może wykluczyć większość dodatkowych gniazd. Z całą pewnością nie będziemy mogli już samodzielnie wymienić baterii w tym telefonie. Te najnowsze wieści wypłynęły od jednego z redaktorów zagranicznego portalu Android Police. David Ruddock sugeruje, że nowe LG G6 może być nową drogę flagowców koreańskiego producenta.

Źródło: Twitter.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *