Aktualizacje News Telefony

LG G5 – dostępna aktualizacja do Androida 8.0 Oreo

O premierze LG G5 mogliśmy słyszeć 2,5 roku temu. Jest to jeden z ostatnich modeli od LG, który oferuje modułowość oraz szerokokątny obiektyw aparatu. Na pochwałę zasługuje również fakt o długim wspieraniu tego modelu przez producenta. Od dzisiaj posiadacze tego smartfona mogą cieszyć się nową wersją Androida – 8.1 Oreo.
 
Polski odział LG na swoich Social Mediach potwierdza możliwość dokonania aktualizacji modelu G5. Co ciekawe na rynku koreańskim taka aktualizacja wystartowała już miesiąc temu, a na polskim rynku dostępna jest od dzisiaj. Niemniej jednak należy cieszyć się z tego, że producent daje taką możliwość, mimo, że urządzenie dość długo jest już na naszym rynku.
 
Niestety martwi fakt, że prawdopodobnie jest to ostatnia, oficjalna aktualizacja ,,wypuszczona” przez producenta dla tego modelu. Mamy również informacje, o tym, że aktualizacja dostępna jest dla użytkowników, którzy swój telefon nabyli dzięki operatorowi Orange.
 
Według niepotwierdzonych informacji operatorzy innych sieci komórkowych mają czas do końca tego miesiąca, aby wydać swoją, autorską aktualizację do modelu G5.
 
Jeśli jesteście posiadaczami tego modelu dajcie znać w komentarzach, czy jesteście zadowoleni z nowej wersji systemu Android.
 
Źródło: facebook.com/LGPolska

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *