Elektronika News

Lenovo Yoga Tab 3 Plus 10 na targach IFA?

Firma Lenovo w dalszym ciągu rozwija swój segment tabletów i urządzeń mobilnych. Na targach IFA 2016 w Berlinie zobaczymy najnowszy model z rodziny Yoga, który może zdobyć zaufanie wielu klientów. Lenovo Yoga Tab 3 Plus 10 będzie charakteryzować się stosunkowo długim czasem działania na jednym ładowaniu, co jest ogromnym plusem dla każdego klienta.

 

Rynek tabletów cały czas się poszerza o nowe urządzenia. Mimo, że wielu producentów odczuwa silną konkurencje to jednak w dalszym ciągu co chwila pojawiają się najnowsze urządzenia mobilne. Na szczególną uwagę zasługuje tutaj Lenovo, które dość ostro zaatakowało rynek laptopów. Producent pokazuje również, że w tabletach też ma sporo do powiedzenia. Tuż przed targami IFA w Niemczech doszło do sporego wycieku informacji o najnowszym urządzeniu Lenovo Yoga Tab 3 Plus 10. Kolejny model z rodziny Yoga to 10 calowy tablet z ekranem IPS o rozdzielczości 2560 x 1600 pikseli. Producent wyposażył urządzenie w sześciordzeniowy chip Snapdragon 650 ze wsparciem układu graficznego Adreno 510 i 3 GB pamięci RAM.

Yoga Lenovo

Lenovo Yoga Tab 3 Plus 10 wyposażono również w 32 GB pamięci wewnętrznej, którą w zupełności możemy rozszerzyć o kartę microSD zwiększając dokładnie pamięć urządzenia. Nowoczesny produkt oferuje też dwa aparaty fotograficzne: przedni 5 Mpx i tylny 13 Mpx. W przypadku łączności sprzętu, na pokładzie znalazły się standardowe moduły Wi-Fi 802.11ac, Bluetooth 4.0, a także opcjonalnie LTE.

Lenovo Yoga_1

Wiemy, że tanio ne będzie. Cena tego sprzętu będzie wynosić 349 euro (model bez LTE), a wersja z 4G 400 euro. Jak przystało na rodzinę Yoga sprzęt został wyposażony w system audio JBL z Dolby Atmos, który już przy poprzednich wersjach np. Yoga 3 Pro sprawdza się idealnie. Ogromnym plusem tego urządzenia jest akumulator 9600 mAh, który ma pozwolić na pracę przez 18 godzin na jednym ładowaniu. Sprzęt pracuje pod kontrolą systemu Android 6.0 Marshmallow.

 

Źródło: Winfuture

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *