Elektronika News

Lenovo przygotowuje 18,4-calowy tablet

Design, czy nowe specyfikacje to nie jedyne nowości jakie zobaczymy już niedługo na konferencji Lenovo World Tech. Chińska firma zazdroszcząc Samsung Galaxy View, a jednocześnie uzupełniając swoje portfolio zaprezentuje nam prawdopodobnie swojego nowego tableta 18,4 cali.

W bazie GFXBench znajduje się tablet nazwany Lenovo PB2-690N, razem z niemal całą jego specyfikacją. Urządzenie to ma być wyposażone w 18,4-calowy ekran o rozdzielczości 2560 x 1440 pikseli. Za sprawne działanie tabletu odpowiadać będzie ośmiordzeniowy procesor od Qualcomm o taktowaniu 1,8 GHz (więc najprawdopodobniej chodzi o Snapdragona 652), wspierany przez 4 GB pamięci RAM. Na dane użytkownika przeznaczono 64 GB pamięci flash (z czego dostępne zostanie około 53 GB).

Główny aparat tabletu Lenovo będzie 7 MP, a kamerka do selfie będzie niestety tylko 0,3 MP. W urządzeniu nie pojawi się gniazdo na kartę SIM – za łączność będzie odpowiadać wyłącznie karta sieciowa WiFi.

lenovo tablet
fot. gfxbench

Niestety, nie wiadomo kiedy urządzenie może zostać zaprezentowane oraz na ile zostanie wycenione. Prawdopodobnie zobaczymy je podczas czerwcowej konferencji Lenovo Tech World.

Źródło: GFXBench

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *