News Telefony

LeEco Le 2 ze Snapdragonem 652

LeEco Le 2 jest jednym z pierwszych smartfonów napędzanych przez dziesięciordzeniowy procesor Helio X20. Choć jest to flagowy układ Mediateka, niestety wyraźnie odstaje on pod względem osiągów w benchmarkach od bezpośrednich konkurentów, takich jak Snapdragon 820, czy Kirin 955. Zwolennicy urządzeń napędzanych przez procesory Qualcomma wkrótce otrzymają możliwość zakupu Le 2 w mocniejszej wersji ze Snapdragonem 652.

W bazie AnTuTu znaleziono smartfon oznaczony jako Le X526. Pod tą nazwą kodową dotychczas ukrywał się flagowy model LeEco, sprzedawany jako Le 2. Jedyną zmianą, jaką można zauważyć w specyfikacji nowego modelu jest zastosowanie dość świeżego procesora Snapdragon 652, który pod względem mocy obliczeniowej w benchmarkach wypada trochę lepiej od Helio X20.

Pozostała specyfikacja jest identyczna, co w pierwotnym modelu tej rodziny telefonów. Ekran (najprawdopodobniej o przekątnej 5,5 cala) będzie wyświetlał obraz o rozdzielczości Full HD (1920 x 1080p). Procesor zostanie wsparty przez 3 GB pamięci RAM. Na dane użytkownika przeznaczono 32 GB pamięci wewnętrznej. Do wykonywania zdjęć użytkownicy otrzymają 16 MP aparat główny, a przednia kamerka do selfie będzie 8 MP. Całość będzie kontrolowana przez system Android w wersji 6.0.

fot. kkj.cn
fot. kkj.cn

Niestety, nie wiadomo czy ta zmiana wpłynie w jakikolwiek sposób na cenę urządzenia. Jeżeli nowy model zachowa niską cenę poprzednika (1099 juanów chińskich, czyli ok. 670 złotych), otrzymamy możliwość zakupu wydajnego smartfonu w rozsądnej cenie.

Źródło: GizChina

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *