Internet News

Łapka w dół – nowa reakcja na Facebook’u

Użytkownicy Facebooka dotychczas mogli skorzystać z sześciu różnych reakcji: Lubię to!, Super, Ha ha, Wow, Przykro mi, Wrr. Niedługo do grona tych reakcji dołączy długo wyczekiwane przez użytkowników Nie Lubię. Niestety jej działanie nie będzie takie jak wszyscy zakładamy.
 
Jak donosi jeden z serwisów informacyjnych reakcja wprowadzona jest tylko w fazie testowej, dlatego też dostęp do niej jest ograniczony. Obecnie taką możliwość posiada zaledwie 5% użytkowników Facebooka z USA korzystających z oprogramowania Android.
 
Możliwość dania łapki w dół będzie dotyczyła głównie komentarzy. Funkcja ma służyć wyłącznie do przekazywania opinii serwisowi na temat zamieszczania treści i da możliwość szybkiego wyłapywania treści pornograficznych lub budzących kontrowersje.
 
W 2015 roku Mark Zuckerberg oficjalnie ogłosił, że w serwisie społecznościowym funkcja ,,Nie Lubię” nigdy nie pojawi się przynajmniej w takiej formie, w jakiej chcą użytkownicy. Ciekawostką jest natomiast to, że o ile Facebook nie daje możliwości dania łapki w dół o tyle taka opcja dostępna jest w komunikatorze Messenger.
 
Źródło: mashable.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *