News Recenzje

Lampa rotująca Blink Smarty z Biedronki – Recenzja

W okresie przedsylwestrowym w sklepach sieci Biedronka pojawiło się dużo, bardzo ciekawych produktów, które idealnie nadają się jako dodatek na zbliżające się imprezy Sylwestrowe. Między innymi jest to lampa rotująca Blink Smarty, która zajmuje naprawdę niewiele miejsca. Dostępna jest w cenie 29,99 zł. Czy tak niewielka lampka poradzi sobie z nadaniem klimatu na domowej imprezie?

Lampa rotująca Blink Smarty trafi do sklepów 27 grudnia. Jest to 3 funkcyjna lampka z wbudowanym akumulatorem oraz opcją zawieszenia. Można używać ją jako lampę disco, latarkę lub lampkę biwakową. Wymiary złożonego urządzenia to: 9,5 x 18,5 cm, waży ono 306 gram.

Opakowanie i wygląd

Lampa zapakowana została w nieduże kartonowe pudełko, na którym znajdziemy wszystkie niezbędne informacje na temat produktu. W środku poza samym urządzeniem znajdziemy krótką instrukcję obsługi i kartę gwarancyjną.

Urządzenie zostało wykonane z dobrej jakości plastiku. Po bokach urządzenia znajdziemy gniazdo microUSB do zasilania i ładowania urządzenia, diodę informującą o ładowaniu akumulatora oraz wyjście USB za pomocą, którego możemy ładować inne urządzenie.

Lampa posiada uchwyt, który pozwala na zawieszenie jej w dowolnym miejscu. Na przykład pod sufitem, aby wykorzystać ją jako lampę disco, która oświetli pokój pędzącymi plamkami w kolorach: niebieskim, zielonym i czerwonym.

Po zdjęciu blokad oraz rozsunięciu urządzenia otrzymujemy lampę biwakową z sześcioma diodami.

W podstawie dodatkowo ukryta została klasyczna latarka. Świeci ona na tyle dobrze, aby w przypadku awarii prądu, czy konieczności wejścia do ciemnego pomieszczenia oświetlić sobie drogę.

Użytkowanie

Lapa najlepiej pracuje pod ciągłym zasilaniem, wtedy nie musimy przejmować się o ewentualne rozładowanie akumulatora. Jeśli jednak chcemy używać jej bez podłączania najpierw urządzenie powinno ładować się przez około  12 godzin. Czas pracy lampki na naładowanym akumulatorze wynosi 2 godziny przy wykorzystywaniu jednego trybu jednocześnie.

Czy warto kupić Lampę rotującą Blink Smarty?

Lampa dostępna jest w cenie 29,99 zł. To naprawdę niewielka suma jak za urządzenie, które jednocześnie posiada 3 różne funkcje oraz wbudowany akumulator. Lampa disco spokojnie poradzi sobie z oświetleniem nawet dużego salonu, a latarka to urządzenie, które może przydać się na co dzień. Ja urządzenie to bardzo polubiłam i z pewnością nie raz będę je wykorzystywać.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *