News

Kule Disco LED w Biedronce – Czy warto kupić na Sylwestra?

Jeśli planujecie zorganizowanie domowej zabawy Sylwestrowej to zdecydowanie nie może na niej zabraknąć specjalnego, imprezowego oświetlenia. I choć profesjonalne urządzenia tego typu z pewnością do tanich nie należą, to w tym tygodniu w ofercie sklepów Biedronka znalazły się 2 produkty, które przeznaczone są na domowe warunki, a ich cenie nie jest wysoka. Czy kule disco z Biedronki sprawdzą się na zabawie Sylwestrowej? 

Imprezowe oświetlenie marki Smarty można kupić w cenie 69,90 każdy. Są to: kula Disco LED oraz lustrzana kula Disco. Są to obrotowe kule, które mają za zadanie oświetlić pomieszczenie za pomocą różnokolorowych diod LED. Z opisu na stronie Biedronki dowiadujemy się, że lustrzana kula wyposażona jest w 16 diod, a LEDowe kule mają 6 diod.

Opakowanie i wygląd

Oba produkty zapakowane są w kartonowe pudełka. W środku poza samym urządzeniem znajdują się jeszcze karta gwarancyjna, instrukcja oraz zasilacz. Urządzenia mają podobną konstrukcję. Oba składają się z plastikowej podstawki, do której podpinamy zasilacz. Na jej froncie umieszczony został też przełącznik, który pozwala sterować zasilaniem.

Oba urządzenia to takie zminiaturyzowane wersie urządzeń, które możecie kojarzyć z zabaw na klubowych lub ślubnych parkietach.

Różnice pomiędzy urządzeniami

Kule Disko LED nie wymagają żadnego dodatkowego ustawiania. Wystarczy podłączyć je do prądu, ustawić w wybranym miejscu i włączyć urządzenie za pomocą przełącznika. Kule można umieścić w dowolnym miejscu w pomieszczeniu, gdzie ma odbywać się zabawa.  Ten produkt znacznie lepiej sprawdzi się na szalonych imprezach i potańcówkach. Daje ona znacznie więcej światła, które wirują bez przerwy po całym pomieszczeniu.

Lustrzana kola Disco działa na zasadzie odbijania światła przez malutkie kwadraty, którymi została wyklejona kula. Oznacza to, że uzyskany efekt może się różnić w zależności od tego w jaki sposób ustawimy padające na nie z dwóch reflektorów światło. Lustrzaną kulę również można ustawić na podstawce, znacznie lepiej sprawdza się jednak, gdy powiesimy ją przy suficie. Ten produkt lepiej sprawdzi się spokojnej imprezie, gdzie goście nie tylko będą chcieli się świetnie bawić, ale i zatańczyć wolniejszego „przytulańca”. Ten produkt przeznaczony jest na kameralne imprezy, gdzie światło ma budować dyskretną atmosferę. W zależności od ustawienia reflektorów możemy uzyskać tylko lekko widoczne smugi światła lub pełne, jasne i kolorowe okręgi. Lustrzana kula kręci się znacznie wolniej niż kule Disko.

Czy warto kupić Kule Disco w Biedronce?

Jeśli chcecie zorganizować ciekawą imprezę sylwestrową to z pewnością będzie to fajny zakup. Kule Disko oświetlą Wasze pomieszczenia nadając im imprezowego klimatu. Jeśli jesteś miłośnikiem szybkich, tanecznych imprez koniecznie postaw na model Smarty kula Disco LED, która świetnie sprawdzi się podczas dynamicznej muzyki i intensywnego tańca. Jeśli jednak chcecie spędzić miły i spokojniejszy wieczór ze znajomymi, czy bliskimi lepszym wyborem będzie Smarty lustrzana kula Disco.

Oba urządzenia dostępne są w sklepach Biedronka w cenie 69,90 zł.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *