Internet News

Koniec z piersiami pseudostreamerek na Twitchu

Wszyscy gracze bardzo dobrze kojarzą Twitcha. Niestety na portalu pojawiły się pseudostreamerki, które zdobyły popularność dzięki swoim atutom, a nie faktycznymi umiejętnościami. Platforma strumieniująca wideo postanowiła zakazać stroje kojarzące się z seksownością. Panie, które swój sukces odniosły poprzez eksponowanie swoich części ciała są na celowniku.
 
Twitch jest serwisem przede wszystkim dla graczy. Jak wiadomo większość z nich to mężczyźni. Niektóre kobiety postanowiły więc to wykorzystać i zamiast pokazywać swoje umiejętności w grach, zaczęły demonstrować coś innego, co również przyciągnęło wzrok zachwyconych panów. Zyskały wielu widzów, odniosły więc niemały sukces.
 
Lecz czy to jest priorytetem dla twórców Twitcha? Czy właśnie na tym im zależy? Zdecydowanie nie. Platforma zachowała się słusznie i zaczęła dbać o to, aby serwis ten przekazywał rzeczywiście treści związane z grami.
 
Oświadczenie Twitcha jest oczywiście skierowane ogólnie, nie tylko do płci pięknej. Takie posunięcie rozbudziłoby awanturę ze strony streamerek, które uznały by to za dyskryminację.
 
„Ubrania wykorzystywane podczas streamów, które przeważnie są transmisjami prowadzonymi z domu, ale też wizerunki w profilu i na kanale, powinny być odpowiednie dla przestrzeni publicznej – ulic, galerii handlowych czy restauracji. Nie będziemy tolerować nadużywania tej reguły.” pisze Twitch na swoim blogu
 

eteknix.com

 
Osobiście uważam, że nic się nie zmieni. Wytyczne Twitcha nie są dosyć jasne, a użytkowniczki nie wezmą tego do siebie. Poza tym mężczyźni… Im to raczej odpowiada, więc ta zmiana nie spowodowałaby ich zadowolenia.
 
Źródło: eteknix.com

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *