News

Kolejne nowości od Baseus

Chiński producent akcesoriów mobilnych Baseus staje się coraz bardziej rozpoznawalną marką w Polsce. Widać to po ciągłym wzroście sprzedaży i fakcie, że na naszym rynku pojawia się coraz więcej nowości produktowych z logo Baseus. W najbliższym czasie pojawią się trzy poniższe gadżety, które mają ułatwić nam korzystanie z ulubionych urządzeń.

Ciesząca się rosnącą popularnością gama wielofunkcyjnych hubów firmy Baseus powiększy się o nowe akcesorium. Tym razem jest to produkt stworzony dla użytkowników iPada Pro, rozszerzający jego możliwości aż o 5 funkcji. HUB wesprze użytkowników o dodatkowe porty USB 3.0 i USB typu C, czytnik kart SD / mikro SD, wyjście audio 3,5mm i HDMI 4k/30Hz.

Bezprzewodowa ładowarka 10W dla Samsunga S10 łączy w sobie funkcję pozwalającą także na szybkie ładowanie (18W PD+QC) przy użyciu kabla i powerbank o pojemności 10000 mAh.

Wszystko zamknięte w eleganckiej obudowie w 3 kolorach i kompaktowym rozmiarze zbliżonym do wymiarów smartphone’a.

Ładowarka YOYO to rozwiązanie, które pozwoli na bezprzewodowe ładowanie zegarka iWatch. Przewód o długości 1 metra umozliwia wygodne umiejscowienie ładowarki, a moc maksymalna 2,5W na szybkie ładowanie naszego gadżetu. Całość zamknięta w miłym dla oka, okrągłym kształcie i dostępna w dwóch kolorach – białym i czarnym.

Wszystkie trzy prezentowane nowości już wkrótce będą dostępne u lokalnych dystrybutorów w Polsce, a w międzyczasie można je nabyć w sklepach on-line np. Amazon.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *