News Serwis

Ile kosztuje wymiana baterii w telefonach iPhone z serii 11 (Pro/Max)?

Na pogwarancyjną wymianę baterii w telefonach iPhone 11, iPhone 11 Pro oraz iPhone 11 Pro Max serwisy producenta są już gotowe. Dotychczas nie znaliśmy cennika takich usług, ale właśnie dziś pierwsze Autoryzowane Serwisy Apple podały oficjalne ceny wymian baterii w telefonach z serii 11.

 

Wymiana baterii w telefonie iPhone 11

Ten pierwszy i prawdopodobnie najpopularniejszy smartfon będzie często w użyciu wielu klientów. Ciągłe ładowanie nie tylko skraca żywotność naszej baterii, ale również zbliża nas do wymiany jej na nową. Jak przystało na zabudowane urządzenia bez „grzebania w telefonie się nie obejdzie”. Mając telefon ze świeżą gwarancją, w przypadku uszkodzenia mechanicznego warto jednak korzystać z odpłatnych wymian baterii w telefonach iPhone.

Tylko taka obsługa daje nam pewność oryginalnych części oraz pełnej 12 miesięcznej gwarancji. Z pewnością zastanawiacie się ile kosztuje wymiana baterii w telefonie iPhone 11. W cenniku serwisu iMad koszt takiej wymiany to bagatela 269 zł. Dla jednych może się to wydawać dużo, ale spójrzmy na to z drugiej strony: zyskujemy nową gwarancje oraz oryginalny akumulator zapewniający poprawne działanie urządzenia.

 

Wymiana baterii w telefonie iPhone 11 Pro oraz iPhone 11 Pro Max

Droższe wersje nowych iPhone’ów wyróżnia kilka szczegółów technicznych. Na szczęście wymiana baterii w telefonie iPhone 11 Pro kosztuje dokładnie tyle samo co wymiana baterii przy wersji iPhone 11 oraz iPhone 11 Pro Max.

Wymiana baterii w telefonie iPhone 11 Pro

Z pewnością jest to dobra wiadomość dla klientów, którzy często nie mają świadomości w kwestii serwisu. Dlaczego? Najczęściej naprawami interesujemy się po uszkodzeniu, a nie tuż przed zakupem sprawdzając ceny ewentualnej obsługi serwisowej.

Źródło: iMad

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *