News Telefony

Kolejne modele iPhone mają problemy z bateriami

Nowoczesne smartfony mimo swoich zalet, to też nowoczesne problemy. Firma Apple nie uporała się jeszcze z jednym problemem zwanym w internecie #batterygate dotyczącym baterii, a już na rynku pojawiają się kolejne uszkodzone smartfony iPhone, na co wskazują skargi klientów.

 

Apple w ostatnim czasie nie ma łatwo. Smartfony firmy z Cupertino bardzo często zaskakują klientów swoimi możliwościami, jednak mają też ciemną stronę. Doskonałym przykładem jest tutaj głośny w ostatnim czasie model iPhone 6s z wadliwymi bateriami, które powodują, że telefon potrafi się samoczynnie wyłączyć nawet przy 40% pojemności akumulatora. Wygląda na to, że na horyzoncie pojawiają się kolejne problemy, które mogą skutkować otwarciem nowego programu wymiany wadliwych podzespołów (najprawdopodobniej baterii) w modelach iPhone 6 i iPhone 5s.

Wymiana baterii w iPhone / fot.ifixit.com

Z informacji jakie pojawiają się w internecie, Apple otrzymuje coraz więcej skarg od klientów na powyższe modele, które również mogą mieć wadę. Programy naprawcze w przypadku urządzeń iPhone stają się coraz popularniejsze. Według japońskich mediów amerykański gigant przygotowuje się do wymian baterii w modelu iPhone 6, jednak nie jest to jeszcze pewna informacja. O rozpoczęciu kolejnych programów zadecyduje ilość skarg klientów i oczywiście dobra wola firmy Apple.

Źródło: Macotakara.jp

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *