News Operatorzy

Jesteś wiernym klientem T-mobile? Dostaniesz iPhone’a 7 za darmo

Wraz z nadchodzącą sprzedażą iPhone’a 7 i 7 Plus w Polsce, sieć T-mobile postanowiła zaskoczyć swoich klientów. Niespodzianka jaką przygotował różowy operator to podarowanie swoim najwierniejszym klientom najnowszych iPhone’ów 7 w prezencie.

 

Nie codziennie możemy otrzymać coś za darmo. Polski oddział T-mobile pokazuje nam, że wszystko jest możliwe. Jak poinformował różowy operator klienci, którzy podpisali umowę 16 września 1996 roku dostaną kosztowny prezent w postaci nowiutkiego iPhone’a 7. Warunkiem jest wierność sieci Era/T-mobile. Według operatora najnowsze smartfony z jabłuszkiem dostaną aż 53 osoby. Już teraz możemy napisać, że nie ma tutaj żadnego haczyka, wystarczy być tylko wiernym klientem od września 1996 roku.

iPhone 7 / fot. Apple.com
iPhone 7 / fot. Apple.com

Niewątpliwie taka forma nagrodzenia swoich klientów jest bardzo miłym gestem ze strony operatora, który nagradza w ten sposób klientów przy okazji dziękując za 20 lat współpracy. W stosownym czasie (23 września) konsultanci podejmą kontakt z wybranymi klientami informując ich o sposobie przekazania najnowszego smartfona. Niestety nie mamy informacji jakiego koloru i jakiej pojemności będą to iPhone’y. Możemy się tylko domyślać, że jeśli chodzi o pojemność to najprawdopodobniej będzie to 32 GB, co do koloru pewnie będzie można to ustalić w trakcie rozmowy z konsultantami. A czy wśród naszych czytelników znajdzie się tak wierny klient sieci Era/T-mobile?

Źródło: T-mobile

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *