News

Czyżby Apple miał problem techniczne ze swoimi iPhone’ami 7?

Jesteśmy już po premierze najnowszych iPhon’ów, które dla sporej części klientów są zaskoczeniem, dla jeszcze innej powodem do internetowych żartów, a dla jeszcze innej jak się okazuje powodem do reklamacji w serwisie. Z informacji od pierwszych użytkowników okazuje się, że iPhone 7 posiada dość nietypową wadę, która może odbić się czkawką firmie Apple.

 

Najnowsze smartfony firmy Apple również nie obeszły się bez problemów technicznych. Jak dowiadujemy się z 512Pixels iPhone 7 ma dość nietypowy problem, który teraz jest badany przez Apple. Okazuje się, że pod ciężkim obciążeniem procesora Apple A10 Fusion nowe smartfony z iOS wydają z siebie dziwne, które ciężko opisać. Nie jest to jedyny przypadek, ponieważ z sieci napływa więcej takich informacji, które mogą świadczyć, że iPhone 7 ma wyraźny problem podczas obciążania procesora. Na poniższym filmie możemy dokładnie zobaczyć i posłuchać jak zachowuje się smartfon w opisywanej wyżej sytuacji.

Kiedy Stephen Hackett z 512Pixels poinformował serwis producenta, ten od razu zaproponował wymianę sprzętu na Nowy. Trudno też spekulować co może być powodem takich dziwnych dźwięków, ponieważ na procesorze nie znajdują się żadne elementy, które mogłyby wydawać własnie takie odgłosy. Ze wstępnych spekulacji wynika, że może to być głośnik. Jednak tego dowiemy się dopiero kiedy Apple zbada sprawę. W momencie oficjalnej sprzedaży iPhone’ów warto sprawdzić swój egzemplarz, czy nie posiada takiej wady. Nie wiemy też, czy producent będzie dokonywał bezpłatnej wymiany urządzenia, ponieważ nie ma w tej sprawie żadnego oficjalnego stanowiska ze strony producenta. Pozostaje nam czekać i testować swoje iPhone’y.

Źródło: 512Pixels

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *