News

Jak oszczędzać na abonamencie komórkowym i jednocześnie cieszyć się internetem mobilnym 5G

Czy abonament z zestawem gigabajtów danych musi być drogi? Jeszcze do niedawna każdy z nas obawiał się rachunków za korzystanie z internetu w smartfonie. Dzisiaj, dzięki ofercie OTVARTA, pakiet internetowy możemy dopasować do swoich potrzeb. Co więcej, nigdy już nie będziemy musieli martwić jego słabą jakością. Jak to możliwe? Abonament komórkowy z internetem mobilnym – podstawa każdej oferty

Abonament telefoniczny z dostępem do internetu mobilnego? Nie oszukujmy się, tylko takie oferty na rynku mają potencjał do zainteresowania klientów. Bez względu na to, jak biegli jesteśmy w zakresie korzystania z nowoczesnych technologii, z internetu w telefonie korzysta każdy z nas. I choć w przeszłości oferty z limitem danych były znacznie droższe, dzisiaj – za sprawą dużej konkurencji w branży, ale także postępu technologicznego, taki abonament jest dostępny już za kilkanaście złotych.

Dzięki temu jesteśmy w stanie w oszczędny sposób zyskać dostęp do abonamentu telefonicznego, który z jednej strony zapewnia nielimitowane rozmowy i SMS-y, a z drugiej strony optymalny limit gigabajtów, który pozwoli na swobodne korzystanie z internetu mobilnego do nauki, pracy, zabawy czy kontaktu z najbliższymi.

Jaki internet mobilny będzie najlepszy?

Operatorzy telefonii komórkowej prześcigają się w oferowaniu nam coraz bogatszych abonamentów, wyposażonych w dodatkowe usługi, wirtualne karty eSIM i inne przydatne funkcje. Jednak to, na co powinniśmy zwrócić szczególną uwagę, to standard internetu mobilnego, który uzyskamy za pośrednictwem dostawcy usługi.

Wielu operatorów wciąż zapewnia nam dostęp jedynie do sieci 4G/LTE. I choć jest to standard powszechnie znany, to jak na dzisiejsze standardy może okazać się co najmniej niewystarczający. Dlatego też konieczne jest upewnienie się, że operator, podobnie jak OTVARTA, gwarantuje dostęp do nowoczesnego standardu 5G, który pod względem stabilności, prędkości i zasięgu nie dorównuje innym technologiom.

OTVARTA ze standardem 5G – dlaczego warto?

Dlaczego warto postawić na internet 5G w OTVARTA? Ze względu na fakt, iż jest to zdecydowanie najlepszy standard internetu mobilnego, jaki obecnie funkcjonuje. Prędkość sięgająca nawet 600 MB/s, doskonały zasięg, pokrywający już wszystkie województwa w Polsce i niespotykana stabilność, dzięki której nawet w najbardziej zaludnionych miejscach nie stracimy sygnału.

To bardzo istotne czynniki, które z pewnością zainteresują użytkowników, którzy używają swoich urządzeń mobilnych do nauki, pracy, zabawy, zakupów, ale także oglądania telewizji streamingowych czy nagrywania filmików na social media.

Abonament z internetem 5G w niskiej cenie – czy to możliwe?

Czy oferty abonamentu telefonicznego z internetem w standardzie 5G są droższe, niż inne oferty abonamentów? W przeszłości być może dochodziło do takich sytuacji, ale OTVARTA zawsze stawia na transparentność swojej oferty i dopasowanie do potrzeb klientów – zarówno tych wymagających, jak i tych oszczędnych.

Dlatego technologia 5G stanowi integralną część każdego wariantu abonamentu telefonicznego – również oferty O! Najtańsza! 5G! w cenie 9,99 zł miesięcznie. Dla osób, które oczekują wyższego limitu danych miesięcznie, przygotowano bestsellerową ofertę O! Luzacka! 5G!, w której za 23,99 zł miesięcznie zyskujemy aż 31 GB danych.

OTVARTA – sposób na innowacyjne rozwiązania na każdą kieszeń

Szukasz nowego abonamentu telefonicznego, który łączy w sobie niską cenę, nielimitowane podstawowe usługi telefoniczne i duży limit danych internetowych? Jeśli dodasz do tego elastyczność w postaci umowy na czas nieokreślony, odpowiedź może być tylko jedna – sieć OTVARTA.

Sprawdź ofertę abonamentów i wybierz spośród wielu wariantów ten, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom.

Artykuł sponsorowany

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *