Internet News Operatorzy

Internet domowy od T-Mobile bez limitu danych

Znany wszystkim polski operator od 13 września 2017 roku rusza z nową ofertą Internetu dla użytkowników domowych. Znany jest już cennik nowych usług i zapowiada się on całkiem ciekawie. Dodatkowo oferowany Internet ma łączyć zalety internetu stacjonarnego i internetu mobilnego.

 
Do chwili obecnej w ofercie T-Mobile znajdowały się usługi głosowe i internet mobilny. Sieć realizuje swoją strategię i od jutra wprowadza do swojej oferty internet mobilny. Operator wychodzi z założenia, że usługi internetu mobilnego rozwijają się w dynamicznym tempie jednak stale rośnie też liczba urządzeń stale podłączonych do Internetu w gospodarstwie domowym, a dostęp internetu szerokopasmowego ma ciągle zbyt mało osób. Według danych statystycznych Komisji Europejskiej Polska znajduje się w pierwszej 5 jeżeli chodzi o usługi internetu mobilnego, ale tym samym znajdujemy się na 3 od końca miejscu w statystykach internetu szerokopasmowego.
 
INTERNET DOMOWY T-MOBILE 1

– łatwa instalacja,

– 30-dniowy okres próbny

– możliwość zmiany pakietu podczas trwania umowy

– brak opłaty aktywacyjnej

– 45 zł za miesiąc za przepustowość do 20 Mbsp

 

INTERNET DOMOWY T-MOBILE 2

– łatwa instalacja,

– 30-dniowy okres próbny

– możliwość zmiany pakietu podczas trwania umowy

– brak opłaty aktywacyjnej

55 zł za miesiąc za przepustowość do 60 Mbsp

Zapewne teraz powstanie wiele kontrowersji, że przecież T-Mobile oferuje szybki Internet 3G i 4G również no-limits, jednak spadek prędkości następuje po przekroczeniu pewnej granicy poboru danych.

Wraz z nową ofertą dostaniemy do wyboru dwa urządzenia w postaci routerów producenta Huawei:

Huawei B525 dostępny za 1 zł
 

Huawei B525/t-mobile.pl

 
Huawei B529 dostępny za 199 zł – warto dodać, że ten model został stworzony na potrzeby jednego Operatora i jest dostępny tylko w sieci T-Mobile.
 
Huawei B529/t-mobile.pl

 
Firma chce się rozwijać do końca 2017 roku planuje mieć 10,1 tys. stacji bazowych udostępniających pasmo LTE.

Nowa usługa była testowana w dwóch polskich miastach. Ankietowani w 90% byli zachwyceni z nowej usługi, a blisko 60% poleciłoby tę usługę znajomym.
 
Źródło: msn.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *