IFA 2016 News

IFA 2016: WiShake – czyli bezprzewodowe nauszne słuchawki od Wiko

Trzeci i ostatni produkt z rodziny Wi zamyka całą rodzinę bezprzewodowych akcesoriów jakie Wiko zaprezentowało na targach IFA2016. Miejmy nadzieję, że WiShake Wireless HeadPhones zagoszczą w naszej redakcji, ponieważ z wielką chęcią bym je przetestował.

 

Na targach IFA 2016 w Berlinie Wiko zaprezentowało nam jeszcze jeden ciekawy produkt. Jak się okazuje jest to trzecie i ostatnie akcesorium z rodziny WiShake. Bezprzewodowe słuchawki nauszne WiShake są lekkie i możemy je w łatwy sposób składać. Sprawdzą się zarówno w życiu codziennym oraz podczas porannego joggingu. Bateria umożliwi odtwarzanie muzyki nawet do 8 godzin bez przerwy, a tryb bezprzewodowy zadba o to, by słuchawki zawsze były odpowiednio naładowane.

WiShake / fot.technologiczna.pl
WiShake / fot.technologiczna.pl

Słuchawki WiShake pozwalają na łatwą kontrolę muzyki i połączeń. Oprócz solidnej budowy, posiadają miękkie nauszniki i regulowaną opaskę, które zwiększają komfort słuchania. Wyjątkowe doznania muzyczne zapewnia 3,5-milimetrowe wejście mikrofonu. WiShake dają możliwość dzielenia się swoimi ulubionymi utworami muzycznymi z najbliższymi poprzez podłączenie drugiego zestawu słuchawkowego za pomocą kabla. Dostępne są w trzech eleganckich kolorach – czarnym, khaki i kremowym, charakteryzują się nowoczesnym i modnym wzornictwem. W Polsce słuchawki powinny pojawić się w październiku w cenie około 303 zł. Pozostaje nam tylko czekać na oficjalną sprzedaż w Polsce.

Źródło: Informacje prasowe

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *