IFA 2016 News

IFA 2016: Wiko prezentuje WiMate – nowa smart opaska

Targi IFA 2016 to gratka dla wszystkich miłośników nowych technologii. Firma Wiko dostrzegając potrzeby swoich klientów wprowadza do swojego asortymentu nowy produkt. Poznajcie smart opaskę WiMate.

 

Firma Wiko na tegorocznych targach zaskoczyła swoich klientów nie tylko najnowszymi smartfonami. Producent rozszerza swoje portfolio o nowe smart opaski WiMate. Technologiczna podczas targów miała okazję zapoznać się bliżej z tym produktem. WiMate oprócz pulsometru, modułu Bluetooth 4.0 czy wymiennych pasków silikonowych posiada także wyświetlacz OLED o przekątnej 0,73” pracujący z rozdzielczością 128 x 88 pikseli. Całe urządzenie przed ewentualnym zamoczeniem zabezpiecza norma IP67, która dodatkowo podkreśla jego sportową funkcjonalność w warunkach narażonych na kontakt z wodą.

Opaska WiMate / fot.technologiczna.pl
Opaska WiMate / fot.technologiczna.pl

Akumulator (około 60 mH) tego małego urządzenia pozwoli nam na pracę przez pięć dni bez ładowania. Wśród funkcjonalności smart opaski znajdziemy licznik kroku, aplikację do połączenia z telefonem wykonującą pomiary naszego pulsu, możliwość wyświetlania powiadomień z portali społecznościowych na ekranie opaski, licznik pokonanego dystansu i spalonych kalorii. Sprzęt będzie kompatybilny z systemem Android oraz iOS.

Ten najnowszy gadżet do sprzedaży trafi prawdopodobnie w listopadzie. Cena detaliczna to koszt około 450 złotych. Wygląda na to, że firma Wiko się dopiero rozkręca.

Źródło: informacje prasowe

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *